Club Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos bemutatkozása

A Club Aliga kellemes zöld környezetben, gyönyörű ősfás parkban helyezkedik el, Budapesttől egy órás útra autóval. A különböző kategóriájú szálláshelyek több épületben találhatóak, a komplexumot két kilométeres strand és vendéglátó helyiségek egészítik ki, ideális helyet biztosítva pihenésre vágyó családoknak és bulizni vagy sportolni kívánó fiataloknak egyaránt.

Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Club Aliga Balatonvilágos vélemények

Átlagos 2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Kis gyermekekkel nagyon ideális üdülőhely (lenne), ahol közel van a strand, hatalmas területen helyezkedik el a játszótér, napernyővel védett homokózó, biztonsági őrökkel védett, sok lehetőség van sétára stb. Azonban a szállodák és melléképületek rendkívül lelakottak, kopottak (különösen a III-as szálló), amihez képest még a nem túl magas szobaár is túlzás.
2014. június 6. járt itt
A környezet egyedülállóan szép. Hatalmas őspark, közvetlenül a Balaton partján, rengetek kikapcsolódási lehetőség, saját kikötő, retro érzés, lángos, sült hal. Szuper konyha, kedves kiszolgálás, ideális nyaralóhely családoknak és a fiatalok hatalmas bulikat csaphatnak itt. Mi kihasználtuk mindkettőt, családdal és nagy társasággal érkeztünk. Szuper jól éreztük magunkat.
Kiváló 2014. március 20.családjával járt itt
Sziasztok! Imádtam itt lenni, nagyon egyszerű az a rész ahol mi voltunk ahol a recepció is található, de nagyon nagyon kedves volt a kiszolgálás és mindenki nagyon kedves volt! Az árak is nagyon megfelelőek voltak! Aki kikapcsolódásra, strandolásra, kirándulásra, szórakozásra vágyik egyszerre, annak ez a legszuperebb hely ahova jöhet a Balatonhoz!
Átlagos 2014. január 22.gyerekekkel járt itt
2013. nyarán töltöttünk el 3 napot a férjemmel és a két fiúnkkal. A szálláshely gyönyörű helyen fekszik a Balaton közvetlen partján. Gyönyörű zöld övezetben, saját stranddal rendelkezik. A félpanziós ellátás nagyon finom ételekkel és bőséges kínálattal minden igényt kielégít. A szállás az ami számunkra hagyott kívánni valót maga után.
Átlagos 2013. július 1.a párjával járt itt
Aki a szobát csak alvásra akarja használni, annak megfizethető, jó választás ez a hely. Én gyerekként többször megfordultam itt, amikor még "párt üdülő" néven futott. Az akkori elegancia mára teljesen eltűnt, halottaiból próbálják az üzemeltetők több-kevesebb sikerrel feltámasztani.