Világos Hotel Balatonvilágos ★★★

Világos Hotel Balatonvilágos
Világos Hotel BalatonvilágosVilágos Hotel Balatonvilágos
Világos Hotel BalatonvilágosVilágos Hotel Balatonvilágos

A Világos Hotel legnépszerűbb csomagjai

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson (min. 2 éj)
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Világos Hotel Balatonvilágos vélemények

Szörnyű 2022. szeptember 3.a párjával járt itt
Igaz,hogy nyugdíjas akcióban voltunk,éppen ezért több figyelmet reméltünk a Szállodától. Nem tudom, lehet hogy pikkelnek ránk, de uolyan pocsék " szobát kaptunk, mint 2 éve. Illetve egy pici erkéllyel 1 székkel2 főnek. Többet nem kaptunk. Az erkély alatt u. o. volt a lapostető, csak kicsit lejjebb. Röviden: az ágy nem időseknek való.
Szörnyű 2022. július 4.a párjával járt itt
A szállás koszos volt! Az étel kevés volt, egyáltalán nem azt kaptuk, amit vártunk. Svédasztal a láthatáron sem volt. A vakolat omladozott, a korlát rozsdás volt. A szálloda külseje elég bizarr. Nem tudok pozitívumot írni. A kosz mindenhol eluralkodott. A wellness részleget inkább nem is említem. Senkinek nem ajánlom a helyett. Az én idilli képemet a Balatonról sikeresen porba tiporták.
Szörnyű 2021. szeptember 27.egyedül járt itt
Lepukkant, szebb napokat is látott szállásomon rettenet, mi fogadott, kosz, por, pókok, poloskák. A szoba bejárati ajtaját és fürdőszoba ajtó ajtófélfáját mintha fejszével feszegették volna korábban. Egyszer be is ragadt a kulcs a zárba. A fürdőt mintha soha nem takarították volna, akkora vízkövek voltak minden csövön, csaptelepen.
Gyenge 2023. szeptember 8.a párjával járt itt
Ez az a szálló, ami a csodálatos fekvése, és képi kinézete alapján minden nyaralni vágyónak ígéretes lehet. A bökkenő már akkor jelentkezik, amikor az utazó jelentkezik a recepciónál. (2023. szeptember 4. du 16 óra) A recepciós hölgy barátságtalan, súrolja a modortalanság határát. Kérdéseinkre kelletlenül válaszolt, és még valótlant is állított.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2022. szeptember 10.a párjával járt itt
Hotel Balatonvilágos
Férjemmel nagy örömmel vártuk azt a néhány napot, amit a Balatonvilágosi
szállodában tölthetünk majd el. Sajnos a szálloda szinte minden várakozásunkat alulmúlta. Ami tetszett:
A személyzet kedves segítőkész. A szálloda elhelyezkedése, vízpartja nagyon jó, kényelmes nyugágyak biztosítják a
pihenést.
Világos Hotel Balatonvilágos - SzobákVilágos Hotel Balatonvilágos - FürdőszobaVilágos Hotel Balatonvilágos - FürdőszobaVilágos Hotel Balatonvilágos - SzobákVilágos Hotel Balatonvilágos - Fürdőszoba
Gyenge 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Wifi egyáltalán nem volt elérhető. Meglepett, hogy a 2. emeleten lévő szobánkból az étterem tetejére és szellőzőjére nyílt a kilátás a Balaton helyett. Takarítás, szemetes ürítés sosem volt! Az ágynemű szakadt volt és mocskos, az ágy szinte szétesett. A fürdőszoba kicsi volt és kényelmetlen.
Gyenge 2022. augusztus 10.a párjával járt itt
Az nagyon jó, hogy a Hotel saját stranddal rendelkezik, mindig van üres napágy, és kb 20 m a Balaton. Nincs tömeg, nem kell a szabad strandra menni. Az ágy kényelmetlen a szobában. Az ételek közül kiemelném a spenótot. Emberek, hogy lehet vacsorára egy Hotelben svédasztalra feltenni spenótot főtt burgonyával?
Átlagos 2023. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon ízletes volt a vacsora és a választék is kielégítő volt. A személyzet udvarias, szolgálatkész, mindenben a vendég rendelkezésére állt. Ami kifogásolni való (legalábbis az esetünkben) a fürdőszoba. A retro jelleget el lehet fogadni, bár a kézmosó egy kicsit furcsa, még az arcunkat sem lehet megmosni, mert nem fér a tükör alatti tálca alá.
Átlagos 2023. augusztus 5.a párjával járt itt
Ami tetszett:
A szálloda szép helyen fekszik, a strandja gondozott, nagyon kellemes, elegendő nyugágy volt. Az uszoda nekem megfelelt. Az étkezés rendben volt, elegndő a választék, és az ételek ízletesek voltak, a személyzet kedves volt. A wifi a strandon is elérhető volt. A strandon délben kapható ételek is jók voltak, a személyzet kedves és megértő volt.
Átlagos 2023. július 23.a párjával járt itt
Ár,érték arányban megfelelő. Kicsi szoba,kicsi zuhanyzó,kicsit lelakott,az erkély nincs takarítva. Az ágy elég kényelmetlen. A 3 . emelettől csodás kilátás aBalatonra! Sajnos most a 2. emeleten voltunk,és az a sóder tető nem szép! Az étkezés ízben ,és választékban teljesen rendben.
Világos Hotel Balatonvilágos a térképen
8171 BalatonvilágosZrínyi utca 135
• fedett úszómedence • finnszauna • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 8000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád