maska: A Baracsi halászcsárda még mindig jó! - Baracsi Halászcsárda Baracs

Baracsi Halászcsárda Baracs értékelése
1. helyezett a 2 baracsi étterem közül

A Baracsi halászcsárda még mindig jó!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Régebben nyaranként többször utaztunk 80 km-t a halászléért. Több éve nem voltunk arra, most arra jártunk, beugrottunk újra egy halászlére. Mi már nagyjából bejártuk az ország összes halászcsárdáját, tehát van összehasonlítási alapunk.

Megállapítottuk, hogy ez a halászcsárda még mindig a topon van, ami a halászlét illeti, három okból is. Az egyik, hogy egy nagyon jóízű hallevet szolgálnak fel, a másik, hogy értenek a ponty filézéséhez, a harmadik, hogy a ponty nem iszapízű, jó a beszerzési forrásuk, tiszta, jóízű hal van a levesben mindig.
Mi azért nem eszünk ponttyal sehol halászlét, mert utáljuk a szálkát, holott magát a hal húsát szeretjük.
A filézés komoly szakmai tudományt foglal magába, ezért nem sok helyen végzik el, belerakják a pontyot úgy, ahogy van, aztán a kedves vendég válogassa ki.
Nos hát itt évek óta rendesen filéznek, és most is nagyon jóízű levet és pontyot szolgáltak fel, amiben egy szál szálka nem volt.

A csárda megőrizte állagát a hosszú évek alatt, nem változott semmit.
A felszolgálás tökéletes volt, gyors, kedves, udvarias, személyre szóló.
Örülünk, hogy megtartotta színvonalát a hosszú évek alatt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni maska felhasználót?    Igen

2426 Baracs
6-os főút 81. km

2019. december 10.
Motoros baráti találkozónk helyszínének választottuk, ezt a helyet. Jót beszélgetni és közben feltankolni a bendőnket. Mindenfélét rendeltünk de úgy emlékezem, hogy a halászlé volt a sláger, ami nekem is ízlett. Nem kellett sokat várni rá. A kiszolgálás gyors és pontos volt. Az étteremnek...

2018. június 10.
Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy az elmúlt 40 évben több mind százszor voltam a halászcsárdában. Szokás szerint a feleségem kedvencéért, halászléért (elvihető üvegben) ugrottam be, ami soha nem volt a világ legjobbja, de legalább jó volt mindig. Magamnak rántott harcsát kértem. Az első...