2426 Baracs, 6-os főút 81. km

Baracsi Halászcsárda Baracs vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
Hallottunk róla, ajánlották, meg itt is volt, aki örült neki. . . na, ma Gemencről hazafelé jövet gondoltuk, betérünk ide. Hát, nem volt könnyű. . . mindenféle elektromos kütyü elvezetett Dunaújváros centrum felé, onnan meg átmentünk Baracsra, kétszer hosszában végigjártuk a települést, elhajtott minket a gép Dunaföldvár felé, aztán kiderült, hogy egyszerűen csak a régi 6-os út mentén áll ez a régi intézmény.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. december 10.
Motoros baráti találkozónk helyszínének választottuk, ezt a helyet. Jót beszélgetni és közben feltankolni a bendőnket. Mindenfélét rendeltünk de úgy emlékezem, hogy a halászlé volt a sláger, ami nekem is ízlett. Nem kellett sokat várni rá. A kiszolgálás gyors és pontos volt. Az étteremnek volt külső terasza aminek nagyon örültünk, mert így nem zavartuk a többi vendéget.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Régebben nyaranként többször utaztunk 80 km-t a halászléért. Több éve nem voltunk arra, most arra jártunk, beugrottunk újra egy halászlére. Mi már nagyjából bejártuk az ország összes halászcsárdáját, tehát van összehasonlítási alapunk. Megállapítottuk, hogy ez a halászcsárda még mindig a topon van, ami a halászlét illeti, három okból is.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy az elmúlt 40 évben több mind százszor voltam a halászcsárdában. Szokás szerint a feleségem kedvencéért, halászléért (elvihető üvegben) ugrottam be, ami soha nem volt a világ legjobbja, de legalább jó volt mindig. Magamnak rántott harcsát kértem. Az első falatot a számhoz emelve borzasztó büdös ütötte meg az orromat.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
A személyzet rendkívül udvarias, barátságos. Az étlap sokszínű, szerintem mindenki talál ízlésének megfelelő ételt. A halászlé mennyei, ezen kívül más, nem halból készült ételt is fogyasztottunk itt, ami szintén nagyon ízlett. A kerthelyiség nagyon hangulatos, kellemes ebédet költöttünk el itt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Halételt ettünk itt, ami közepesen ízlett, viszont akkora adagot adtak, hogy a felét tudtam megenni. A többit nagyon segítőkészen elcsomagolták. A levesben mirelit gombóc volt, zöldség nem. Átlagos ételeket szolgálnak fel, pedig olyan halételek is vannak az étlepon, amit ritkán látni, ízre mégis átlagos volt. A kiszolgálásra nem lehet panasz, udvarias, gyors.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kerékpárral érkeztünk egy környező településről. Előre bejelentkeztünk, mert hétvégén nagy a forgalom. A pincér kedvesen fogadott bennünket, a kiszolgálás is udvarias és gyors volt. A halászlé és rántott hal is nagyon finom volt, mindennel meg voltunk elégedve. A teraszon foglaltunk, mivel jó idő volt. A berendezés nagyon puritán, de kényelmes volt és hangulatos.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden évben ellátogatunk a Baracsi Halászcsárdába. Ha jó az idő, akkor lehetőség van kinn a teraszon helyet foglalni. Kellemes környezet, kedves kiszolgáló személyzet, jó hangulat fogad minket. Az ételek nagyon finomak, ár-érték arányban tökéletesen megfelelnek. Tökéletes helyszín különleges alkalmakra, vagy csak akár egy átlagos étkezésre is.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen, évekkel ezelőtt jártunk a csárdában és most - mivel útba esett - megint meglátogattuk. A helyhez illően 2 adag halászlét kértünk tésztával. Nagyon kedves, udvarias már. már barátságos volt a fogadtatás, a helykínálás, jó érzésekkel ütünk le. Alig melegedtünk meg máris hozták a gőzölgő, illatos halászlét, házi gyufametélttel.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 2.
Fantasztikus Halászlét kínálnak,véleményem szerint a környéken a leges legjobb. A rántott halak is kimagaslóan finomak.Nem zsíros nincs az a jellegzetes "hal"íz.Kedves barátságos kiszolgálás.Remélem a szakácsot ,de legalább a receptet sokáig megtartják. ;-) Gyakran járunk ide családostól.:-)

Legnépszerűbb csomagok Baracson és környékén
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 11.475 Ft/fő/éj ártól; reggelis ellátással, korlátlan limonádé fogyasztással, szauna és fitness terem használattal, játékszoba használattal
2021.06.15. - 2021.08.31.
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 15.656,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 46.837,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.17.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.09.06. - 2022.05.12.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.09.30.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.045 - 27.136,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.09.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.959,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.692,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.07. - 2021.08.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
2021.06.02. - 2021.07.18.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Baracs környékén
Vital Hotel Nautis Baracs
Abacus Business & Wellness Hotel Baracs
Zichy Park Hotel Baracs
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

Baracsi Halászcsárda BaracsX