Baracsi Halászcsárda Baracs

Baracsi Halászcsárda BaracsBaracsi Halászcsárda Baracs

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Baracsi Halászcsárda Baracs vélemények

Kiváló 2024. március 23.családjával járt itt
Ez a hely a családunk számára a legjobb élményt jelentette! A Személyzet kiváló volt minden szempontból, ahogy fogadtak bennünket, ahogy beszéltek velünk, ahogyan foglalkoztak a vendégekkel! Hálásak vagyunk azért hogy ott lehettünk!Azt gondoljuk megtaláltuk az ,,Éttermünket!
Hála és köszönet!
Micskei Család
Baracsi Halászcsárda Baracs -
Kiváló 2021. december 29.a párjával járt itt
Helyi lakosként, rendszeresen járunk az étterembe. A halászlé isteni, a hal és más ételek is nagyon finomak, bőségesek. Családi rendezvényekre rendszeresen tőlük rendelünk tálakat, amelyek finomak és bőségesek. Ajánlom mindenkinek!
2055
2020. október 3.a párjával járt itt
Hallottunk róla, ajánlották, meg itt is volt, aki örült neki. . . na, ma Gemencről hazafelé jövet gondoltuk, betérünk ide. Hát, nem volt könnyű. . . mindenféle elektromos kütyü elvezetett Dunaújváros centrum felé, onnan meg átmentünk Baracsra, kétszer hosszában végigjártuk a települést, elhajtott minket a gép Dunaföldvár felé, aztán kiderült, hogy egyszerűen csak a régi 6-os út mentén áll ez a régi intézmény.
Baracsi Halászcsárda Baracs - Külső képBaracsi Halászcsárda Baracs - Külső képBaracsi Halászcsárda Baracs - BelsőBaracsi Halászcsárda Baracs - Külső képBaracsi Halászcsárda Baracs - BelsőBaracsi Halászcsárda Baracs - Étel/italBaracsi Halászcsárda Baracs - Étel/italBaracsi Halászcsárda Baracs - Étel/italBaracsi Halászcsárda Baracs - Étel/ital
2019. december 10., csoporttal járt itt
Motoros baráti találkozónk helyszínének választottuk, ezt a helyet. Jót beszélgetni és közben feltankolni a bendőnket. Mindenfélét rendeltünk de úgy emlékezem, hogy a halászlé volt a sláger, ami nekem is ízlett. Nem kellett sokat várni rá. A kiszolgálás gyors és pontos volt.
Baracsi Halászcsárda Baracs - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
Régebben nyaranként többször utaztunk 80 km-t a halászléért. Több éve nem voltunk arra, most arra jártunk, beugrottunk újra egy halászlére. Mi már nagyjából bejártuk az ország összes halászcsárdáját, tehát van összehasonlítási alapunk. Megállapítottuk, hogy ez a halászcsárda még mindig a topon van, ami a halászlét illeti, három okból is.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2018. június 10.egyedül járt itt
Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy az elmúlt 40 évben több mind százszor voltam a halászcsárdában. Szokás szerint a feleségem kedvencéért, halászléért (elvihető üvegben) ugrottam be, ami soha nem volt a világ legjobbja, de legalább jó volt mindig. Magamnak rántott harcsát kértem.
Kiváló 2017. június 14.családjával járt itt
A személyzet rendkívül udvarias, barátságos. Az étlap sokszínű, szerintem mindenki talál ízlésének megfelelő ételt. A halászlé mennyei, ezen kívül más, nem halból készült ételt is fogyasztottunk itt, ami szintén nagyon ízlett. A kerthelyiség nagyon hangulatos, kellemes ebédet költöttünk el itt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.
2017. május 10.gyerekekkel járt itt
Halételt ettünk itt, ami közepesen ízlett, viszont akkora adagot adtak, hogy a felét tudtam megenni. A többit nagyon segítőkészen elcsomagolták. A levesben mirelit gombóc volt, zöldség nem. Átlagos ételeket szolgálnak fel, pedig olyan halételek is vannak az étlepon, amit ritkán látni, ízre mégis átlagos volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 3.barátokkal járt itt
Kerékpárral érkeztünk egy környező településről. Előre bejelentkeztünk, mert hétvégén nagy a forgalom. A pincér kedvesen fogadott bennünket, a kiszolgálás is udvarias és gyors volt. A halászlé és rántott hal is nagyon finom volt, mindennel meg voltunk elégedve. A teraszon foglaltunk, mivel jó idő volt. A berendezés nagyon puritán, de kényelmes volt és hangulatos.
Kiváló 2015. február 25.a párjával járt itt
Minden évben ellátogatunk a Baracsi Halászcsárdába. Ha jó az idő, akkor lehetőség van kinn a teraszon helyet foglalni. Kellemes környezet, kedves kiszolgáló személyzet, jó hangulat fogad minket. Az ételek nagyon finomak, ár-érték arányban tökéletesen megfelelnek. Tökéletes helyszín különleges alkalmakra, vagy csak akár egy átlagos étkezésre is.