2426 Baracs, 6-os főút 81. km

Wellness csomagok Baracs városában

Baracsi Halászcsárda Baracs vélemények

maska TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 9.
Régebben nyaranként többször utaztunk 80 km-t a halászléért. Több éve nem voltunk arra, most arra jártunk, beugrottunk újra egy halászlére. Mi már nagyjából bejártuk az ország összes halászcsárdáját, tehát van összehasonlítási alapunk. Megállapítottuk, hogy ez a halászcsárda még mindig a topon van, ami a halászlét illeti, három okból is.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy az elmúlt 40 évben több mind százszor voltam a halászcsárdában. Szokás szerint a feleségem kedvencéért, halászléért (elvihető üvegben) ugrottam be, ami soha nem volt a világ legjobbja, de legalább jó volt mindig. Magamnak rántott harcsát kértem. Az első falatot a számhoz emelve borzasztó büdös ütötte meg az orromat.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
A személyzet rendkívül udvarias, barátságos. Az étlap sokszínű, szerintem mindenki talál ízlésének megfelelő ételt. A halászlé mennyei, ezen kívül más, nem halból készült ételt is fogyasztottunk itt, ami szintén nagyon ízlett. A kerthelyiség nagyon hangulatos, kellemes ebédet költöttünk el itt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Halételt ettünk itt, ami közepesen ízlett, viszont akkora adagot adtak, hogy a felét tudtam megenni. A többit nagyon segítőkészen elcsomagolták. A levesben mirelit gombóc volt, zöldség nem. Átlagos ételeket szolgálnak fel, pedig olyan halételek is vannak az étlepon, amit ritkán látni, ízre mégis átlagos volt. A kiszolgálásra nem lehet panasz, udvarias, gyors.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kerékpárral érkeztünk egy környező településről. Előre bejelentkeztünk, mert hétvégén nagy a forgalom. A pincér kedvesen fogadott bennünket, a kiszolgálás is udvarias és gyors volt. A halászlé és rántott hal is nagyon finom volt, mindennel meg voltunk elégedve. A teraszon foglaltunk, mivel jó idő volt. A berendezés nagyon puritán, de kényelmes volt és hangulatos.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden évben ellátogatunk a Baracsi Halászcsárdába. Ha jó az idő, akkor lehetőség van kinn a teraszon helyet foglalni. Kellemes környezet, kedves kiszolgáló személyzet, jó hangulat fogad minket. Az ételek nagyon finomak, ár-érték arányban tökéletesen megfelelnek. Tökéletes helyszín különleges alkalmakra, vagy csak akár egy átlagos étkezésre is.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen, évekkel ezelőtt jártunk a csárdában és most - mivel útba esett - megint meglátogattuk. A helyhez illően 2 adag halászlét kértünk tésztával. Nagyon kedves, udvarias már. már barátságos volt a fogadtatás, a helykínálás, jó érzésekkel ütünk le. Alig melegedtünk meg máris hozták a gőzölgő, illatos halászlét, házi gyufametélttel.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 2.
Fantasztikus Halászlét kínálnak,véleményem szerint a környéken a leges legjobb. A rántott halak is kimagaslóan finomak.Nem zsíros nincs az a jellegzetes "hal"íz.Kedves barátságos kiszolgálás.Remélem a szakácsot ,de legalább a receptet sokáig megtartják. ;-) Gyakran járunk ide családostól.:-)
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Baracsi halászcsárda egyszerű, puritán hely, mind berendezésében, mind konyháját illetően. Két komoly erénye van: igen jó a halászlé, selymes, nem túlpaprikázott, nem vízízű. Másrészt jellemzően frissek a halak. Egyébként az ételek zöme középszerű, a krumpli mirelit, ami túlfőzhető, azt túlfőzik, leszámítva a halat a halászlében.

Legnépszerűbb csomagok Baracson és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.20. - 2019.12.31.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.302 - 32.788,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, ünnepi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.26.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2019.09.17. - 2020.09.18.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.708 - 17.026,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.18. - 2019.12.31.

Szállodák Baracs környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Baracs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Vital Hotel Nautis Baracs
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)
Akciós vasárnapok (1 éjszaka)

Baracsi Halászcsárda BaracsX