Baracs

Baracs
BaracsBaracs
BaracsBaracs

Baracs bemutatása

Baracs Fejér megye délkeleti csücskében, Dunaújvárostól 5 kilométerre, délnyugatra található.
A település és környéke már az ókorban is lakott hely volt. Templomos nevezetű részén állott egykor az Annamatia római katonai tábor.
A Baracs-kisapostagi reptéren évente rendeznek repülős napot.

Evés, ivás Baracson (2)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Baracs és környéke legfrissebb értékelései

2023.04.30barátokkal
Nagyon tetszet, az ételek kiváló minőségűek,precíz tálalás Nagyon gyors kiszolgálás pedig az étterem tele volt mindenképp visszajövünk és ajánlani fogom az ismerőseimnek! Köszönöm a csodás ebédet
2024.03.18egyedül
Láttam itt, hogy nagyon megosztó a hely, mondanak róla jót is, rosszat is az emberek. Ilyenkor felvetődik, hogy de mégis, mi lehet a dolgok mögött? Nem tudjuk, csak ha kipróbáljuk. Elég eldugott helyen van ez a vendéglő, gondolkodtam, mi esélye van Budaörs másik 50, kiemeltebb helyen található...
2024.03.17egyedül
Emlékszem, amik a Crunchy megnyílt az Allee mellett, a Fehérvári úti piac sarkánál, milyen lelkes voltam, vissza-visszajártam, már névről ismertek, és remek volt a csirke, minden körülmény érdekes és izgalmas, sokat beszélgettünk a fiúkkal, barátságos volt mindenki, és jó ötlet volt oda bemenni....

Baracsi szállások (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Baracs és környéke kedvelt szállásai

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
05.07-12.24.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
07.05-12.24.
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tavaszi szünet a tónál
Tavaszi szünet a tónál
04.01-07.
Vital Hotel Nautis Gárdony
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Baracs és környékén

Erzsébet Nagy Szálloda PaksErzsébet Nagy Szálloda, PaksCsomagok már 21.475 Ft/fő/éj ártól
32 értékelés
Vital Hotel Nautis GárdonyVital Hotel Nautis, GárdonyCsomagok már 29.900 Ft/fő/éj ártól
109 értékelés
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel, SzékesfehérvárCsomagok már 17.250 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés
Mártoni Csárda SzigetszentmártonMártoni Csárda, SzigetszentmártonCsomagok már 12.824 Ft/fő/éj ártól
6 értékelés