Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti
Naspolya Étterem & Panzió BátaapátiNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti
Naspolya Étterem & Panzió BátaapátiNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti bemutatkozása

Éttermünk 60 fő befogadására alkalmas, mely kapacitás a konferenciaterem igénybevételével további 40 férőhellyel bővíthető. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal- és vadkülönlegességek is megtalálhatók, előzetes egyeztetés után bármilyen ételt elkészítünk. Vállaljuk fogadások, tárgyalások, konferenciák és egyéb rendezvények lebonyolítását.

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Fried Kastély Hotel Simontornya

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti vélemények

2055
Kiváló 2024. március 11.egyedül járt itt
Mint jövevény, érdeklődtem a környéken, hogy hol lehet itt enni-inni, hát mindenki a Naspolyát javasolta. Aztán rájöttem, hogy nyilván azért, mert Bátapátiban nincs is más. Rögtön a faluba bevezető úton, az első körforgalomnál, az első kijáratnál kifelé.
Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti - MosdóNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti - MosdóNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti - MosdóNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti - Étel/italNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti - BelsőNaspolya Étterem & Panzió Bátaapáti - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. február 20.családjával járt itt
Szeptember közepén jártunk a Naspolya Étteremben. Megrendeltük az ebédet és amíg elkészült, addig mi a családdal elfoglaltuk magunkat az étterem háta mögött lévő lovarda és Wellnessrészleg megtekintésével, így nem unatkoztunk a várakozás közben. Udvarias,rugalmas volt a kiszolgálás, nagyon finom és ízlésesen tálalt volt az étel és egyáltalán nem volt drága. Bárkinek ajánlanám! . . .
Kiváló 2013. december 18.a párjával járt itt
Novemberben jártunk párommal a Naspolya étteremben és mindenkinek JÓ SZÍVVEL AJÁNLOM a helyet ! ! ! A házigazdák tüneményes emberek, akiket valóban érdekel, hogy a vendég jól érezze magát. Az ételek bőségesek és finomak, igazi ízes-házias ételek. Ketten 5. 000 ft-ból ( igaz nyeremény volt ) megvacsoráztunk és jól is laktunk.
Kiváló 2013. július 16.barátokkal járt itt
Sokat hallottunk az étteremről és a fürdő részlegéről. Tettünk egy látogató körutat barátainkkal, hogy megnézzük mit rejt ez a kis hely Bátaapáti. Tényleg szép környezet fogadott a településre érkezéskor, rendezett házak és szép utcák, jó utak. A falu szélén megtaláltuk a vendéglőt amely azonnal megtetszett.
Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti a térképen
7164 BátaapátiDeák Ferenc u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi