Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti
7164 Bátaapáti, Deák Ferenc u. 1/a.

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti a térképen

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti értékelése:

1. helyezett az 1 bátaapáti étterem közül
208. helyezett Dél Dunántúlon - 507 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Különtermek:
I. - max. 40 fő
Visa
nincs

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti bemutatkozása

Éttermünk 60 fő befogadására alkalmas, mely kapacitás a konferenciaterem igénybevételével további 40 férőhellyel bővíthető. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal- és vadkülönlegességek is megtalálhatók, előzetes egyeztetés után bármilyen ételt elkészítünk. Vállaljuk fogadások, tárgyalások, konferenciák és egyéb rendezvények lebonyolítását.
Nyári grillvacsorák vagy hidegtálak készítésére, rendezvények szervezésére, lebonyolítására is vállalkozunk, legyen szó esküvőről, ballagásról, születésnapról, házassági évfordulóról stb.

Megrendelésre hideg- és/vagy melegkonyhás kitelepüléseket is vállalunk (ballagás, esküvő, találkozó stb.).
Hidegtálakat elvitelre is készítünk.

Az étterembe betérő vendégek megkóstolhatják a Bátaapáti Tűzkő Birtok kiváló borait is. A Tűzkő Birtok szőlőterületei a Szekszárdtól mindössze néhány kilométerre fekvő, hagyományokban gazdag történelmi borvidéken találhatók, a híres Antinori borbirodalom részeként.

Az étterem környezetével csendes, nyugodt kikapcsolódást biztosít a pihenni vágyóknak. Panziónkban 10 fürdőszobás, színes tévével ellátott szoba áll vendégeink rendelkezésére. Éttermünkben mind a reggeli, mind pedig a főétkezések megoldhatóak.

Éttermünkben ingyenes internet-hozzáférést (HotSpot) biztosítunk vezetékmentes ún. Wireless Lan hálózaton.

Friss levegő, családias környezet, vidéki ízek várják Önt, ha hozzánk ellátogat!

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti képei

Szállások Bátaapáti városában
Wellness csomagok Bátaapáti városában

Naspolya Étterem & Panzió Bátaapáti vélemények

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 20.
Szeptember közepén jártunk a Naspolya Étteremben. Megrendeltük az ebédet és amíg elkészült, addig mi a családdal elfoglaltuk magunkat az étterem háta mögött lévő lovarda és Wellnessrészleg megtekintésével, így nem unatkoztunk a várakozás közben. Udvarias,rugalmas volt a kiszolgálás, nagyon finom és ízlésesen tálalt volt az étel és egyáltalán nem volt drága.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben jártunk párommal a Naspolya étteremben és mindenkinek JÓ SZÍVVEL AJÁNLOM a helyet ! ! ! A házigazdák tüneményes emberek, akiket valóban érdekel, hogy a vendég jól érezze magát. Az ételek bőségesek és finomak, igazi ízes-házias ételek. Ketten 5. 000 ft-ból ( igaz nyeremény volt ) megvacsoráztunk és jól is laktunk.

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokat hallottunk az étteremről és a fürdő részlegéről. Tettünk egy látogató körutat barátainkkal, hogy megnézzük mit rejt ez a kis hely Bátaapáti. Tényleg szép környezet fogadott a településre érkezéskor, rendezett házak és szép utcák, jó utak. A falu szélén megtaláltuk a vendéglőt amely azonnal megtetszett.

Legnépszerűbb csomagok Bátaapátiban és környékén
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Sándor Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.10. - 2020.12.01.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.26. - 2020.11.30.

Szállodák Bátaapáti környékén
Ametiszt Hotel Bátaapáti
Dráva Hotel Thermal Resort Bátaapáti
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Bátaapáti
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

Naspolya Étterem & Panzió BátaapátiX