Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye
3070 Bátonyterenye, Ózdi út 3.

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye a térképen

Különterem - max. 45 fő
Visa, EC/MC
Borsodi Világos

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye bemutatkozása

Vállaljuk esküvők, családi és üzleti rendezvények színvonalas lebonyolítását. Ha otthonában szeretné elfogyasztani kedvenc ételét, mi házhoz szállítjuk.

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye képei

Szállások Bátonyterenye városában
Wellness csomagok Bátonyterenye városában

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2021. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. június 5.
Lássuk hát Bátonyterenyét! - kiáltottam az országúton, és azt hiszem, sohasem voltam még itt ezelőtt. Nos, olyan sokat nem vesztettem. De ez az étterem jó. A kiválótól ugyan elmarad, de nyugodt szívvel ajánlhatom bárkinek. Meleg nap van, a külső teraszt választottam.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 25.
Kellemes étterem, szépen megterített asztalokkal. A személyzet pontos, precíz, udvarias. Az étlap bőséges és sok ételből fél adag is van aminek külön örültem, mert nekem teljesen elég. Itt szálltunk meg így többféle ételt is fogyasztottunk. Mindegyik nagyon finom volt, így haza felé menet betértünk vacsorázni is, de ha erre járunk újra ide fogunk jönni.
Salgótarján

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 6.
Kellemes csalódás ez a fogadó. A választék bőséges,a pincérek tudják a dolgukat,tisztaság kiváló,itt külföldi vendég/ek/ előtt sem kell szégyenkeznünk,-hogy hová is hoztuk Őt/Őket. Nem vártunk sokat,amíg az étel elkészült,még annak ellenére sem hogy éppen egy rendezvény /ballagás/ volt. Az adagok nagyok és ízletesek,-nagyon jól laktunk- ,kiváló ár-érték aránnyal,/szélkakas tálat kértünk két személyre/.

Legnépszerűbb csomagok Bátonyterenyén és környékén

Szállodák Bátonyterenye környékén
Kastélyhotel Sasvár Bátonyterenye
D&A Apartmanház Bátonyterenye
Erzsébet Park Hotel Bátonyterenye
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Szélkakas Fogadó & Étterem BátonyterenyeX