Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye

$$$$
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye
Szélkakas Fogadó & Étterem BátonyterenyeSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye
7 fotó

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye bemutatkozása

Vállaljuk esküvők, családi és üzleti rendezvények színvonalas lebonyolítását. Ha otthonában szeretné elfogyasztani kedvenc ételét, mi házhoz szállítjuk.

3 vendég értékelése alapján

2021.12.23-ig
Hotel Eger Park
Kérd ajánlatunkat!

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
2021. június 5.egyedül járt itt
Lássuk hát Bátonyterenyét! - kiáltottam az országúton, és azt hiszem, sohasem voltam még itt ezelőtt. Nos, olyan sokat nem vesztettem. De ez az étterem jó. A kiválótól ugyan elmarad, de nyugodt szívvel ajánlhatom bárkinek. Meleg nap van, a külső teraszt választottam.
4Ételek / Italok
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Étel/italSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
Kiváló 2021. május 25.a párjával járt itt
Kellemes étterem, szépen megterített asztalokkal. A személyzet pontos, precíz, udvarias. Az étlap bőséges és sok ételből fél adag is van aminek külön örültem, mert nekem teljesen elég. Itt szálltunk meg így többféle ételt is fogyasztottunk. Mindegyik nagyon finom volt, így haza felé menet betértünk vacsorázni is, de ha erre járunk újra ide fogunk jönni.
5Ételek / Italok
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Kiváló 2015. május 6.a párjával járt itt
Kellemes csalódás ez a fogadó. A választék bőséges,a pincérek tudják a dolgukat,tisztaság kiváló,itt külföldi vendég/ek/ előtt sem kell szégyenkeznünk,-hogy hová is hoztuk Őt/Őket. Nem vártunk sokat,amíg az étel elkészült,még annak ellenére sem hogy éppen egy rendezvény /ballagás/ volt.
5Ételek / Italok
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye a térképen
3070 BátonyterenyeÓzdi út 3.
06 22 553 185
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-V