Bátonyterenye

Bátonyterenye
BátonyterenyeBátonyterenye
BátonyterenyeBátonyterenye

Bátonyterenye bemutatása

Bátonyterenye Nógrád megye harmadik legnagyobb városa. A Mátra, a Karancs, a Medves és a Cserhát találkozásánál, a Zagyva és a Tarján-patak völgyében fekszik.
A bányászmúlt, a bányászatra való emlékezés szobrait a város számos pontján fellelhetjük.
Tovább olvasom >>

Evés, ivás Bátonyterenyén (3)

Bátonyterenye és környéke legfrissebb értékelései

2021.06.05egyedül
Lássuk hát Bátonyterenyét! - kiáltottam az országúton, és azt hiszem, sohasem voltam még itt ezelőtt. Nos, olyan sokat nem vesztettem. De ez az étterem jó. A kiválótól ugyan elmarad, de nyugodt szívvel ajánlhatom bárkinek. Meleg nap van, a külső teraszt választottam. Bent is volt hely, senkin nem...
2021.05.26a párjával
Kiváló
Az épület megnyerő, az udvarára rögtön be is parkoltunk. Belépve a pincér percek alatt megtalálta a foglalásunkat és felkísért, megmutatta a szobát. Kellemes, tágas, padlószőnyeggel terítve, fa bútorzattal. Rendes asztal, szekrény, székek és hűtő is volt. A fürdő is tágas és tiszta. Örültünk,...
2021.05.25a párjával
Kiváló
Kellemes étterem, szépen megterített asztalokkal. A személyzet pontos, precíz, udvarias. Az étlap bőséges és sok ételből fél adag is van aminek külön örültem, mert nekem teljesen elég. Itt szálltunk meg így többféle ételt is fogyasztottunk. Mindegyik nagyon finom volt, így haza felé menet...

Bátonyterenyei szállások (6)

Bátonyterenye és környéke legnépszerűbb csomagjai

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Legjobb ár
Hotel Eger Park
69.017 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Bátonyterenye és környékén

Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra, MátraházaCsomagok már 15.900 Ft/fő/éj ártól
La Contessa Kastélyhotel SzilvásváradLa Contessa Kastélyhotel, SzilvásváradCsomagok már 21.100 Ft/fő/éj ártól
Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár, ParádsasvárCsomagok már 24.500 Ft/fő/éj ártól
Főnix Medical Wellness Resort NógrádgárdonyFőnix Medical Wellness Resort, NógrádgárdonyCsomagok már 11.500 Ft/fő/éj ártól