Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye

4,6
a 3 bátonyterenyei étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye
Szélkakas Fogadó & Étterem BátonyterenyeSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye bemutatkozása

Vállaljuk esküvők, családi és üzleti rendezvények színvonalas lebonyolítását. Ha otthonában szeretné elfogyasztani kedvenc ételét, mi házhoz szállítjuk.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2023. január 25.a párjával járt itt
Már jártunk itt, aludtunk is itt, így újra bejöttünk. Asztalt foglaltam előre, vártak is minket, bár e napon nem volt túl nagy a forgalom. Barátunk is velünk volt, így 3-an voltunk. Én csak kis adag ételt fogyasztottam, de bőven elég volt és a szokott minőség! Előtte még Májgaluska levest ettünk, jó ízű volt, pont ahogy kell.
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - EgyébSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Egyéb
2076
2021. június 5.egyedül járt itt
Lássuk hát Bátonyterenyét! - kiáltottam az országúton, és azt hiszem, sohasem voltam még itt ezelőtt. Nos, olyan sokat nem vesztettem. De ez az étterem jó. A kiválótól ugyan elmarad, de nyugodt szívvel ajánlhatom bárkinek. Meleg nap van, a külső teraszt választottam.
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Külső képSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Étel/italSzélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye - Étel/ital
2078
Kiváló 2021. május 25.a párjával járt itt
Kellemes étterem, szépen megterített asztalokkal. A személyzet pontos, precíz, udvarias. Az étlap bőséges és sok ételből fél adag is van aminek külön örültem, mert nekem teljesen elég. Itt szálltunk meg így többféle ételt is fogyasztottunk. Mindegyik nagyon finom volt, így haza felé menet betértünk vacsorázni is, de ha erre járunk újra ide fogunk jönni.
Kiváló 2015. május 6.a párjával járt itt
Kellemes csalódás ez a fogadó. A választék bőséges,a pincérek tudják a dolgukat,tisztaság kiváló,itt külföldi vendég/ek/ előtt sem kell szégyenkeznünk,-hogy hová is hoztuk Őt/Őket. Nem vártunk sokat,amíg az étel elkészült,még annak ellenére sem hogy éppen egy rendezvény /ballagás/ volt.
Szélkakas Fogadó & Étterem Bátonyterenye a térképen
3070 BátonyterenyeÓzdi út 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi