Dübögő Hotel és Étterem Békés

2,8
a 14 békési étterem közül
szálláshely étterme

Dübögő Hotel és Étterem Békés bemutatkozása

Békés megye egyik legszebb és legújabb szállodája, amely 2007 augusztus 13. -án nyitotta meg kapuit.
A szálloda a meglepetések szállodája, melyben található cseppkőbarlang, az emeleten vízeséses, a szoba falából kilépő tuareg, ingyen Limuzin, Normál árak - Hatalmas adagok. . . .
Sorolhatnám tovább is, de az oldalunkon mindent megtalál.

Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelivel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Dübögő Hotel és Étterem Békés vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2020. július 4.gyerekekkel járt itt
A Dübögő étterem "AZ" étterem Békésen, a város centrumában található. Sem a honlapon, sem a fb-oldalukon nem tájékoztatják a jövendő vendégeket, hogy csak a pizzéria üzemel, az étterem már csak kiszállításra dolgozik. Nemrégiben új ételt vezettek be, a Kemencés király tálat, amit mi is meg akartunk kóstolni.
2016. április 3., csoporttal járt itt
A város legrégibb vendéglője, megőrzött arculattal. Az étterem a szálloda és esküvőház része, gyakori helyszíne báloknak is. Első emeleti teraszán aranyhalas medence van csobogóval, beültetéssel – tessék kérni a lehetőséget, hogy megnézhessék!
Kiváló 2014. január 2., kollégákkal járt itt
A szálloda részt még nem vettem igénybe, de körbejártam- nagyon szép, tiszta, szerintem minden igényt kielégít.
Az éttermi részben viszont többször étkeztem már.
Nagyon finom ételeket kínálnak teljesen korrekt árakon.
A mennyiség pedig- hát az -bőséges
Ha a dél alföldön jártok a Körösök völgyében feltétlen próbáljátok ki ezt az éttermet.
Szörnyű 2013. augusztus 3.a párjával járt itt
Sajnos életem egyik legrosszabb élménye volt az az este. . . pontosan már nem emlékszem mikor. Úgy mentünk oda a párommal vacsorázni, hogy előtte egyik kedves ismerősünk ajánlotta, hogy milyen jól érezték ott magukat. Bementünk, a pincérek - 3 fő - a pultnál voltak. Mindjárt odajött egy idősebb úr és felvette a rendelést.
Dübögő Hotel és Étterem Békés a térképen
5630 BékésSzánthó A. u. 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csocsó • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo