Kornélia Grill & Bar Békéscsaba

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Kornélia Grill & Bar Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
2023. december 19.a párjával járt itt
Menü ebédet kerestünk a belvárosban és most a Kornélia grillbárra esett a választásunk. Jó helyen, a sétáló utcán található, helyes kis vendéglátó egység. Fél 1-kor, bőven ebédidőben értünk oda, de meglepetésünkre a menüből az utolsókat kaptuk, sőt egyikünknek már csak rántott sajt jutott.
Kornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - EgyébKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Egyéb
Gyenge 2022. július 3.családjával járt itt
Rendeltünk, megbántuk! ! Gyros tál: Sima fűszeres sült csirke csíkok, gusztustalan saláta (megbarnult, pedig nem volt a meleg ételhez csomagolva). A görögsalátához fogalmuk sincs. Fats Domino tál: Fasírtnak nevezett borzalom ( mócsingos, fűszermentes, elégetett). A rántott hús, sajt és krumpli nagyon sós, ezt leszámítva jó lett volna.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. december 20., kollégákkal járt itt
Munkaebédre voltam ide hivatalos, ám a pincér nem tudott az asztalfoglalásunkról, aztán elküldött a városban található másik két Kornéliába. Ezzel a gyenge kezdéssel indítottunk, de hamar kiderült, hogy mégis jó helyre jöttem, csak elkeverték az asztalfoglalást.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 17.a párjával járt itt
Március 15 én kora este érkeztünk ide. Kivülről nem tünt a hely nagy számnak de mivel nem volt más nyitva a környéken bementünk. A kilincs lenyomása után ért az első meglepetés egy modern trendi helyre kerültem. A pincér kedvesen fogadott az étlap választékáról felkészült volt tudott segíten a választásban .
Kornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/ital
Átlagos 2018. október 23.barátokkal járt itt
A Kornéliába egy baráti társasággal ültünk be, akkor takarították össze a délutánba nyúló déli brunchot, amit sajnáltunk, de tudomásul vettünk. Azt még jobban sajnáltuk, hogy volt olyan eleme az étkezésnek – például a rántott sajt - mely nem frissen készült, ha a délire lesütött sajtot tették a tányérra.
Kornélia Grill & Bar Békéscsaba - BelsőKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/italKornélia Grill & Bar Békéscsaba - BelsőKornélia Grill & Bar Békéscsaba - Étel/ital