SaGa

SaGa adatlapja

Regisztráció2017.08.23
Utoljára itt2021.08.09

2018. november 5.családjával járt itt
Egy kellemes őszi séta után megéhezve kerestük fel az éttermet. Nem sok lehetőségünk volt, mert a "csak bekapunk valami gyors kaját"- elképzelésünket átírták az ünnepnapi zárvatartások, így csak reménykedtünk hogy a Magyar Király nyitva lesz. Ott se volt nagy nyüzsgés, csak mi ketten voltunk. A kiszolgálás nagyon kedves volt.
Felhasználó fényképei:
Király Vendéglő Békéscsaba -
Szörnyű 2018. november 5.a párjával járt itt
A vacsorára gyúrunk, így gondoltuk ebédre csak valami gyors, olcsó ételt ennénk. Arra sétálva megláttuk hogy egy adag halászlé és egy túrós csusza 1300 ft, így jó ötletnek tűnt. Na nem volt az! A kiszolgálás csapnivaló, a kishölgyre jó sokat kellett várnunk, bár nem értem miért, mert rajtunk kívül senki nem volt ott.
Átlagos 2021. augusztus 9.családjával járt itt
Ötfős családi vacsorára ruccantunk át Békéscsabáról, nosztalgiából, mivel gyerekként többször megfordultunk itt. A meleg miatt előszőr bent ültünk le, de mivel a légkonditól teljesen lefagytunk, inkább kiültünk. Nem értettük miért kell ennyire hidegre állítani, valószínüleg egy másik társaság is ezért távozott sebtiben.