Halbolt-Szamos Vendéglő Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Szabó Dezső u. 4.

Halbolt-Szamos Vendéglő Békéscsaba a térképen

Halbolt-Szamos Vendéglő Békéscsaba vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 23.
A neten találtuk ezt a helyet, többféle halászléből,halételből lehet választani, központi helyen található. Nagyon kedves udvarias a személyzet. Első nap különböző halászlevet választottunk, a párom a korhelyt én a bajait,mert szeretem a tésztát. Nagyon ízletes volt. Utána túrós csuszát választottunk. Ajánlották a desszert specialitásukat, a túrógombócot, de párom nem szereti.

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. november 28.
Elvitelre kértem 1 adag harcsa halászlét és egy kis adag túrós csuszát, csütörtökön, úgy 13 óra. tájban. 2 műanyag dobozba és 2 reklámszatyorba csomagolva kaptam meg. 3240, Ft-ot fizettem. Szerintem ez nem létezik, hogy ennyibe kerüljön. Csak akkor elgondolkodtam valamin, és nem arra figyeltem, amit csinálok. Ráadásul nem is igazán volt jó egyik sem.

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
A halászlé kiváló . Az országban a legjobb ! Korrekt gyors kiszolgálás . Hangulatos hely . Ami nekem külön tetszett hogy a végén a szakàcs külön kikérte a véleményem a halászléről!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül tévedtünk a piac mellett étterembe. A tulajdonos nagyon barátságos! Egyikünk sem nagy halevő, de mégis azt választottuk az ajánlata alapján és nem bántuk meg. Úgy gondolom, eddig biztosan nem jól elkészített halat ettünk, azért nem szerettük meg. Úgy ettem a pontyot, mintha csirkemellet ettem volna, szépen ki volt filézve és nagyon ízletesen volt elkészítve.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedveltem a Szamos vendéglőt az Andrássy úton, mindig volt friss hal. Jobban örvendtem volna, ha adnak valami alkoholos italt is, annak meg pláne, ha nem használtak volna pangasiust harcsa helyett. Nem tudom, hogy ez mennyire volt időszakos, minden esetre előfordult velem. A fokhagymás pontyot nagyon szerettem, nem volt rossz a halászlé sem.

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.595 - 53.552,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2022.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

Halbolt-Szamos Vendéglő BékéscsabaX