Termál Hotel Pávai Berekfürdő

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Termál Hotel Pávai Berekfürdő vélemények

Kiváló 2013. július 23.a párjával járt itt
Csendes egy horgásztó háttérrel ,fákkal ,virágokkal körül vett, mediterrán hangulatot árasztó terület. Az épület kastélyszerű. Saját zárt parkolóval rendelkezik. Két belső és egy külső gyógyvizes medence szolgálja a vendégeket Magam visszatérő vendég vagyok mert a tulajdonosok és a személyzet teljes mértékben a vendégek jó érzetét biztosítják.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kert