Termál Hotel Pávai Berekfürdő

2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Termál Hotel Pávai Berekfürdő vélemények

2014. december 17.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában, esős őszi időben, így maximálisan kihasználhattuk a belső medenceteret, szaunát. Kicsit nehezményeztem,hogy a szauna nem üzemelt csak bizonyos,meghatározott ideig, így nagyon kellett figyelni, mikor vehettem igénybe. A szálloda nagyon ízléses, mind a belső,mind a külső medencetér kiváló.
Kiváló 2014. október 31.barátokkal járt itt
Másodszor voltuk itt a barátokkal. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Sajnos az idő rossz volt,/esett az eső/ de a medencékben a jó meleg víz, feledhetővé tette a rossz időt. A személyzet nagyon udvarias, nekünk az étkezés finom volt, és elég is /félpanzió/. A szállás, mi az apartmanokban voltunk el helyezve, nagyon jó volt.
2014. május 7.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen található. A szobák az árához képest megfelelőek. A medencék mind kívül és belül fantasztikusak. A személyzet maximálisan segítőkész, figyelmesek. A reggelinél bőséges a választék, a vacsora rendkívül finom. A desszertről nem is beszélve. Az egyetlen negatívum, hogy a fürdőszobából rettenetes csatorna szag áradt. Összességében nagyon jó kis hely, szívesen eljönnék még ide.
Kiváló 2014. március 7.a párjával járt itt
Még soha nem jártam ilyen csodálatos környeztben lévő, családias szállodában. A szépen berendezett szobák, a kellemes hangulatú medencék mellett kifejezetten szeretném megemlíteni a finom és változatos reggelit, az ízletes főételeket. A személyzet rendkívül figyelmes, én cukorbeteg vagyok, a feleségem vegetáriánus, az első jelzésünkre kialakították egyéni étrendünket.
Átlagos 2014. február 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk. A személyzet segítőkész, kedvesek, udvariasak. A takarítás rendben volt, de rettenetes büdös áramlott vissza a lefolyóból a fürdőszobánkban és a medencénél lévő női zuhanyozóban is. A medencék rendben, a kültéri medencék fantasztikusak! Az étkezés katasztrófa.
Kiváló 2014. február 6.barátokkal járt itt
Mi baráti társasággal voltunk, és azt hiszem az ö nevükben is nyilatkozhatom, hogy egy nagyszerű hely. Nagyon szép a környezete, tiszta rendezett szobák. Az alkalmazottak nagyon segítő készek ,szinte nézik a vendégek kívánságát. És ki emelném,hogy nekem születésnapom volt és arról sem feledkeznek meg, a vacsoránál kaptam egy üveg pezsgőt a szálloda dolgozói nevében .
Kiváló 2014. január 31.a párjával járt itt
Nagyon szép a környezet jól éreztük magunkat, aszolgáltatásaik minden igényt ki elégitenek talán a szauna szolgáltatáson még lenne mit javitani ,de összeségében szép volt és elégedettek voltunk mindennel! Akültéri ,és beltéri medencék is nagyon karban tartott. Mindennap friss tiszta vízzel töltik fel és ez nagyon meg nyerő számomra . Az étkeztetés is elfogadható!
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, tiszta, tágas szoba,"kinti-benti" fürdés lehetőség,nagyon finom, házias ételek hatalmas adagban,nagyon kedves kiszolgálás, a dolgozók aranyosak. Horgásztó van a szálloda mögött. Szállóvendégként egyszer voltunk itt, de januárban ismét el fogunk menni. Fürdés céljából már többször jártunk a hotelben. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha pihenni, kikapcsolódni vágyik.
Kiváló 2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Már kétszer jártunk ebben a szállodában. Mind a kétszer jól éreztük magunkat. Saját gyógymedencével fedett nyitott rendelkezik. A reggeli nagyon választékos és finom a vacsora is. A medencében este 1O-ig lehetett fürödni ez nagyon kellemes és ideális. A szoba elég kicsi de barátságos. Egy negativ hogy nagyon behalatszott a zaj de ez nem volt olyan nagy baj.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 4.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen fekszik,csodálatos a kertje is. Saját gyógymedencékkel rendelkezik,fedettel és nyitottal egyaránt. Bár teli volt a szállás mégsem tűnt zsúfoltnak. Egyetlen negatívumot tapasztaltunk csupán. Reggelikor ha valaki kávét szeretett volna inni csak külön pénzért tehette és elég szívbemarkoló áron.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kert