Termál Hotel Pávai Berekfürdő

2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Termál Hotel Pávai Berekfürdő vélemények

Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
2018. augusztus elején voltunk párommal és 3 gyermekünkkel Erzsébet program keretében. Nagyon kedves személyzet mindenhol, nem éreztették velünk, hogy nem kereskedelmi vendégek vagyunk. Az étteremben a pincérek mind kedvesek és figyelmesek. A svédasztal nagyon bőséges, minden friss és finom. Az ebéd és a vacsora már szűkebb volt, de nekünk elég.
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Bár a nyugati határtól hosszú volt az út idáig, de megérte. Sok helyen jártunk már, de ilyen figyelmes ellátásban még nem volt részünk. Bármilyen kérdésünk, problémánk volt a legmesszebbmenőkig eljártak a megoldáshoz. Rend, tisztaság, szép környezet. Tágas, kényelmes szobák.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - KörnyékTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kert
2017. december 19.a párjával járt itt
Erzsébet programmal voltunk a Hotelben. A megközelíthetőség Karcagig vonattal onnan busszal elég jó. A közelben van a buszmegálló, de autóval is egyszerűen megközelíthető. A szálloda szép helyen van nagyon jól is néz ki olyan kastély kinézetű. Szép, világos, tiszta helyiségek, határozott, de kedves személyzet jellemző.
Kiváló 2017. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Szeretném mindenkinek ajánlani mert barátságos, békés, családias.
Ha legközelebb választhatok szálláshelyet valószínűleg ezt a helyet választanám. Gyerekes családoknak kimondottan ajánlott mert a termálvizű medencéje egész nap használható, évszaktól és időjárástól függetlenül. Egyszóval aki teheti próbálja ki, ígérem nem bánja meg. Jó pihenést kívánok.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - SzobákTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kert
Kiváló 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.
Erzsébet programmal voltunk
Az adagok elegek voltak és az ételek íze jó.
Kedves aranyos kiszolgálás.
Szép tiszta környezet.
Napi rendszerességű szobatakarítás.
Jó elhelyezkedés.
Rendezett környezet
Bármikor szívesen visszamenénk.
Gondoltak a születésnapos vendégekre is ami meglepő volt(számunkra). . . . .
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Kedves, figyelmes, segítőkész személyzet, jó minőségü termálvíz, jó kialakítású medencék, gondozott kert, kellemesen eltöltött idő az adott környezetben. Kényelmes ágy, tisztaság jellemzi a szobát. Egyetlen negatívum, hogy egyéjszakás foglalás esetén nem érvényes a félpanzió, csak reggeli van az árban, ugyanannyi pénzért, pedig van aki időhiány miatt csak egy éjszakát tud igénybe venni, ennyi is felüdülést nyújt számára. Egyébként minden mással elégedettek voltunk.
2017. július 6.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves, segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak. A medencébe csak "szobatiszta" gyermek mehet be, de ez nem probléma, hiszen a gyógyvíz jellege miatt, amúgy se tartózkodhatna benne. Kedves gesztus a kis fürdető kád a medence mellé. Valóban "családbarátabb" hely lenne egy gyerekmedencével.
Kiváló 2017. június 30.gyerekekkel járt itt
Erzsébet programon belül jártunk itt a héten négy gyerekkel és abszolút 5 csillagos volt számunkra, de azért írok pár kritikát, ha esetleg még ennél is jobbá szeretnék tenni. :)
De előbb a pozitívak:
A lepedő illata fenséges volt. Legszívesebben azt átölelve aludtam volna. :D
Nagyon tiszta szálloda, ami nekem nagyon tetszett.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - Wellness
2017. január 14.gyerekekkel járt itt
Az Erzsébet program keretében töltöttünk itt néhány napot. Jó választás volt. A szoba, ételek megfelelő. A környezete, a medencék kellemes a kikapcsolódásra és még az aktív pihenés lehetősége is adva. Egyszer bebringáztunk Karcagra is. A fürdő közelben van és nekünk tetszett az ottani választék is.
Kiváló 2016. november 15.a párjával járt itt
A Hotel egy gyönyörű területen fekvő kiváló üdülési és pihenési lehetőség. A személyzet udvarias,segítőkész! Csak ajánlani tudom minden pihenni vágyónak! A szobánkból gyönyörű a kilátás a kertre! Örömünkre szolgált,hogy saját termálmedencéi vannak és a nap minden szakában lehetett fürödni este 22-ig.
Termál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kertTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Külső képTermál Hotel Pávai Berekfürdő - KörnyékTermál Hotel Pávai Berekfürdő - Medence/kert