Öreg Malom Étterem Bogács

3412 Bogács, Dózsa György út 12.

Öreg Malom Étterem Bogács a térképen

Öreg Malom Étterem Bogács értékelése:

5. helyezett a 9 bogácsi étterem közül
407. helyezett Észak Magyarországon - 871 étterem közül

Öreg Malom Étterem Bogács vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Először véletlenül vetődtünk ide, másodjára már célirányosan mentük, és biztos, hogy lesz több alkalom is, mikor ezt az éttermet választjuk. Nagyon finomak és bőségesek az ételek, a fatányéros sülteket kimondottan merem ajánlani. A kiszolgálás udvarias és profi.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Barátokkal tértünk be ide,értékelések átolvasása után.Hangulatos étterem,a felszolgáló kedves,az árak közepesen drágák.Választék terén nagy meglepetés nem ért,viszont az adag lehetett volna nagyobb.
Salgótarján

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 28.
Többször is megfordultunk már Bogácson, de ezt a vendéglőt másodszor látogattuk meg. Nagyon finom tárkonyos vadmalaclevest kaptunk az asztalra, s a gyerekeknek is tetszett a kacsasült amit itt kiválóan készítenek el,jól is laktak.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 27.
Szép környezetben, kedves kiszolgálás és ízletes ételek. Megéri kipróbálni. Két szemelyes tálat rendeltünk, bar nem hagytunk egy falatot sem - jól laktunk. Desszernek pedig palacsintát. Nagy a választék, mindenki talál magának finomat. Mikor érkeztünk még ures volt a terasz, de hamarosan megtelt a hely. Sok külföldi vendéget láttunk, akik láthatóan szinten jól érezték magukat.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén is Bogácson nyaraltunk a férjemmel. Első este a Vadvirágban, második este a Kőkorszakiban vacsoráztunk, sajnos mindkét helyről csalódottan távoztunk. Ide már félve tértünk be, mert nem igazán láttunk vendégeket egyik nap sem. Kellemesen csalódtunk, mert itt azt kaptuk, amit vártunk.

Legnépszerűbb csomagok Bogácson és környékén
Margaréta Apartmanház
Bogács
2021.02.25. - 2021.10.31.
Erika Vendégház
2021.02.25. - 2022.02.25.
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.07.16.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.705 - 19.020,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Toszkána Apartmanház
Bogács
2021.02.25. - 2021.12.31.

Szállodák Bogács környékén
Kastélyhotel Sasvár Bogács
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Bogács
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

Öreg Malom Étterem BogácsX