Tocinu
Országjáró - 10 városban járt már

Tocinu adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.03.30
Utoljára itt2022.08.21

Kiváló 2015. október 20.barátokkal járt itt
Nem nagyon ragozom, mert ki kell próbálnia mindenkinek személyesen! Hatalmas adagok, finom ízek, változatos vidéki ételek és tökéletes kiszolgálás. Mindez csárda hangulatban egy kis falu főútjának mentén. Ajánlom családoknak, pároknak, de azt hiszem esküvőket is tartottak már a külön teremben.
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Megérkezésünk után az első utunk -magyarok lévén- egyből egy étterem volt :) Nem variáltunk sokat és megnéztük a TOP10 éttermet, majd a szálláshoz legközelebbit választottuk. Bár közel van a belvároshoz, mégis nagyon eldugott. Első benyomásra nem túl megnyerő. . . talán az eldugottsága miatt.
Felhasználó fényképei:
Salvator Étterem Székesfehérvár - Salvator Étterem Székesfehérvár - Salvator Étterem Székesfehérvár - Salvator Étterem Székesfehérvár -
Kiváló 2016. augusztus 18.barátokkal járt itt
Két éjszakát szálltunk meg a Hotel Vadászkürt egyik apartman szobájában. Első benyomásra nagyon kellemes és stílusos a hotel fogadóhelysége. A recepción udvariasan fogadtak minket és minden kérdésünkre szívesen válaszoltak (0-24). Az apartman szobánk a vártnak teljesen megfelelt. A fürdő, ágyneműk, törölközők, konyhai eszközök teljesen tiszták voltak.