Öregmalom Étterem Bogács

3412 Bogács, Dózsa György út 12.

Öregmalom Étterem Bogács a térképen

Öregmalom Étterem Bogács értékelése:

5. helyezett a 9 bogácsi étterem közül
414. helyezett Észak Magyarországon - 881 étterem közül

Öregmalom Étterem Bogács vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Először véletlenül vetődtünk ide, másodjára már célirányosan mentük, és biztos, hogy lesz több alkalom is, mikor ezt az éttermet választjuk. Nagyon finomak és bőségesek az ételek, a fatányéros sülteket kimondottan merem ajánlani. A kiszolgálás udvarias és profi.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 27.
Szép környezetben, kedves kiszolgálás és ízletes ételek. Megéri kipróbálni. Két szemelyes tálat rendeltünk, bar nem hagytunk egy falatot sem - jól laktunk. Desszernek pedig palacsintát. Nagy a választék, mindenki talál magának finomat. Mikor érkeztünk még ures volt a terasz, de hamarosan megtelt a hely. Sok külföldi vendéget láttunk, akik láthatóan szinten jól érezték magukat.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén is Bogácson nyaraltunk a férjemmel. Első este a Vadvirágban, második este a Kőkorszakiban vacsoráztunk, sajnos mindkét helyről csalódottan távoztunk. Ide már félve tértünk be, mert nem igazán láttunk vendégeket egyik nap sem. Kellemesen csalódtunk, mert itt azt kaptuk, amit vártunk.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Barátokkal tértünk be ide,értékelések átolvasása után.Hangulatos étterem,a felszolgáló kedves,az árak közepesen drágák.Választék terén nagy meglepetés nem ért,viszont az adag lehetett volna nagyobb.
Salgótarján

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 28.
Többször is megfordultunk már Bogácson, de ezt a vendéglőt másodszor látogattuk meg. Nagyon finom tárkonyos vadmalaclevest kaptunk az asztalra, s a gyerekeknek is tetszett a kacsasült amit itt kiválóan készítenek el,jól is laktak.

Legnépszerűbb csomagok Bogácson és környékén
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.16. - 2022.01.16.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.16. - 2021.05.31.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.16. - 2022.01.16.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2018.12.22. - 2021.12.28.

Szállodák Bogács környékén
Kastélyhotel Sasvár Bogács
Erzsébet Park Hotel Bogács
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Bogács
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Őszi ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

Öregmalom Étterem BogácsX