Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló! Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
Tisztaság és ételeg átlagosak!Wellness kicsi ennyi épülethez!Úszómedence kihaszhálatlan mert vadhideg! Szép a környezet,szép a kastély állapota!Lilion szárnyban lévén a szoba csapott fala visszataszító volt,de a fürdő mérete és az erkéy kárpótolt!Összességében mindenki maga tervezi a prográmját...
Szép parkosított területen elhejezkedő kastély szálló két + épületegységgel! Lilion szárnyban foglalva csapott oldaluszobát kaptunk ami nekem visszataszító,fürdőszoba megfelelő méretű ahonna nyítik az erkély(!?).A kastély közös terei nagyon szépek szobák kicsik ezért nem mertem azt foglalni de...