Budaörsi Halpiac Dokk Büfé Budaörs

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
2040 Budaörs, Törökbálinti u. 23.

Budaörsi Halpiac Dokk Büfé Budaörs a térképen

Budaörsi Halpiac Dokk Büfé Budaörs vélemények

maska TOP étteremértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekünk már régen hiányzott egy ilyen hely, ahova büfé lévén bármikor bárhogyan beugorhatunk és a közelben van. Mint ismert a tengeri állatok nagykereskedelme van mögötte, ezért a választék is ennek megfelelő és mindig friss. Szeretjük a halat, rákokat, itt pedig látványkonyhában a szakácsok ott grillezik frissen a rendelt ételt.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17. - 6 látogató hasznosnak vélte
Testvéremék jártak a helyen plusz tévében is láttuk, mivel épp arra volt dolgunk meglátogattuk. Bár jól látható és tudható, hogy büféről van szó, a sörpad-papírtálca-műanyag eszközök vs. 17000Ft-os számla (2főre) nekem nem volt túlságosan vonzó. Friss tengeri herkentyűk és halak közül lehet választani amelyeket roston megsütnek.

Legnépszerűbb csomagok Budaörsön és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.15. - 2018.03.29.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.23.

Szállodák Budaörs környékén
Thermal Hotel Visegrád Budaörs
Hotel Bellevue Budaörs
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budaörs
Legjobb ár (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Egynapos pihenés (1 éjtől)

Budaörsi Halpiac Dokk Büfé BudaörsX