Friedmann Cukrászda & Bistro Budaörs

4,3
a 81 budaörsi étterem közül
cukrászda, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, bisztró, vendéglő
Friedmann Cukrászda & Bistro Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Friedmann Cukrászda & Bistro Budaörs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 6.a párjával járt itt
Nagyon finomak a sütik. Végre egy hely ahol van gyümölcsös túrós süti, nem csak joghurtos. Tiszta hely. A sütit kihozták az asztalhoz. Nincs tumultus. Szép a kilátás. Imádom
2018. február 21.egyedül járt itt
Budapestről érkezve a város távolabbi végén, a főút mentén található. Hatalmas alapterület, én nagyon meglepődtem rajta, vadonatúj modern épületen egy kis dombon/emelkedőn, mellett kiépített sok beállós parkolóval. Egyből az jutott eszembe, biztosan valami EU-s vállalkozásfejlesztési pályázaton nyerhettek, hogy ekkora objektumot építettek, mert a környék, a vendégforgalom és a kínálat szerintem amúgy ezt nem indokolta.
Friedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - Étel/italFriedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - Külső képFriedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - BelsőFriedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - Étel/italFriedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - BelsőFriedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - Étel/ital
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Mindig átszaladtunk a városon, de most végre kipróbáltuk. Fagyizni mentünk párommal. . Maga a cukrászda nemcsak kívül, de belül is nagyon tetszetős. Rengeteg sütemény közül lehetett választani, mind nagyon gusztának tűntek. Mi maradtunk a fagyinál. Abból végülis könnyen lehetett választani, épp nem volt olyan sok. Finom volt, de nem volt semmi extra benne - jót fagyiztunk a teraszon.
Kiváló 2014. október 11.gyerekekkel járt itt
Többször betértünk már enni, sütizni, fagyizni. Vagy én vagyok piszok mázlista, vagy tényleg jók a sütik és a szendvicsek, de én mindig finomakat ettem. És akkor még a grillezett kecskesajtról salátával nem is beszéltem! A hely kellemes, a kiszolgálás egyre jobb, látszik, hogy dolgoznak rajta.
Kiváló 2014. október 6., csoporttal járt itt
Osztálytalálkozón voltam náluk nemrég. Nagyon kellemes hely, most jártam itt először, de nagyon megtetszett az egész hangulata. Szívesen megyek
legközelebb is.Gyönyörű környezet, kedves kiszolgálás, finom ételek.Rendkívül nagy választék a desszertekből, alig tudtam választani.Főétel ízletes, tálalás nagyon tetszetős.
Kiváló 2014. augusztus 3.családjával járt itt
Az epulet kivul belul szep. A sutemenyek kozott van hagyomanyos es kulonleges is. Az etelek nem csak divatosak de nagyon tetszetosek es finomak. A kiszolgalas gyors es baratsagos. Mindenkinek el kell jonni ide, erdemes.
Friedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - Étel/italFriedmann Cukrászda & Bistro Budaörs - Étel/ital
Átlagos 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Márciusban, a nyitás utáni hetek egyikén jártunk itt. A pultnál kisebb sor, a pult mögött 3-4 fős személyzet, mégis csigalassúsággal ment a kiszolgálás. Kapkodás, egymás akadályozása - egyszerűen nem találták a helyüket. 6 féle sütit vettünk: a madártejes torta kiemelkedően jó volt, az összes többi közepes vagy gyenge.