Nour - Art of Desserts Budaörs

4,5Kiszolgálás
4,5Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Téli Akciós Hétköznapok
2022.03.10-ig
Hotel Bellevue Esztergom
54.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom - Újra nyit a fürdő!
Újra nyit a fürdő!
2022.06.15-ig
Portobello Hotel Esztergom
59.040 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Nour - Art of Desserts Budaörs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 222 városban járt márFelfedező - 453 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 7657 feltöltött kép
Kiváló 2021. november 28.a párjával járt itt
ZigZag nyomán járni mindig megtisztelő, de nekem ez most jobban tetszett. A rátalálás a zord idő ellenére elég könnyű, jól látszik az 1-es útról, és kora délután a nagy esőben más vendég nem is volt. Azután később mégis akadt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Nour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - BelsőNour - Art of Desserts Budaörs - BelsőNour - Art of Desserts Budaörs - BelsőNour - Art of Desserts Budaörs - BelsőNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Étel/italNour - Art of Desserts Budaörs - Belső
Még több kép (11 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 238 városban járt márFelfedező - 2456 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 70402 feltöltött kép
2021. november 26.egyedül járt itt
Felső prémium, már-már luxus kategóriás cukrászda Budaörsön, a főút mellett, a buszmegállónál. Bár ide nem igazán olyan vendégkör jár, akik busszal közlekednének. A modern, új építésű, inkább irodaára hajazó épület mellett egy jó nagy parkoló található.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Nour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - EgyébNour - Art of Desserts Budaörs - Egyéb
Még több kép (28 db) >>