Starbucks - Auchan Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Starbucks - Auchan Budaörs vélemények

2055
Átlagos 2019. október 28.egyedül járt itt
Egyszer élünk - kiáltottam és berontottam a Starbucks-ba. Jó, persze, tudom, hogy nem egy tipikus kajálda, de mégis az volt kiírva, hogy "ebéd". . . hát legyen ez. Az "ebéd" nevű táblán három szendvics látható, kisebb, meg nagyobb is. Kérdeztem a lányt, hogy ennék és mi van benne? Hát ott van lent, ott lehet megnézni a pultban alul.
Starbucks - Auchan Budaörs - Külső képStarbucks - Auchan Budaörs - Étel/italStarbucks - Auchan Budaörs - Külső képStarbucks - Auchan Budaörs - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2019. március 4.a párjával járt itt
Először jártunk a budaörsi Starbucksban. A hely hangulatos és tiszta. A kiszolgálás kedves és segítőkész volt. Nem tudtunk eldönteni, hogy mit igyunk, az eladó segített a választásban. Két kis adag latte-t kértünk (ami annak ellenére hogy kis adag, kb 3 dl volt). Papírpohárban kapuk meg, míg mindenki más bögrében kapta az italt, amit kért.
Starbucks - Auchan Budaörs - Étel/ital
2018. február 25., kollégákkal járt itt
A budaörsi Auchanban megtalálható egymás mellett a két konkurens multi kávézó-lánc 1-1 egysége a Starbucks, illetve a Coffeeshop Company részéről, de úgy látszik, jól elférnek egymás mellett, és még a magas árfekvés sem riasztja el a vásárlókat. A Starbucks a fiatalok körében hihetetlen népszerűségnek örvend.
Starbucks - Auchan Budaörs - BelsőStarbucks - Auchan Budaörs - BelsőStarbucks - Auchan Budaörs - Étel/italStarbucks - Auchan Budaörs - Étel/italStarbucks - Auchan Budaörs - BelsőStarbucks - Auchan Budaörs - BelsőStarbucks - Auchan Budaörs - Étel/italStarbucks - Auchan Budaörs - BelsőStarbucks - Auchan Budaörs - BelsőStarbucks - Auchan Budaörs - Külső kép