Szertár étterem és kávézó Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Szertár étterem és kávézó Budaörs vélemények

2055
2022. február 17.egyedül járt itt
Gondoltam is, hogy na, milyen szégyen, hogy én vagyok Budaörs gasztrokirálya, aztán még a Szertárban sem voltam. . . Ma pótoltam ezt. Dél körüli világ a Templom téren, az intézmény éppen ezerrel működik, jönnek-mennek az emberek, váltják egymást az asztaloknál.
Szertár étterem és kávézó Budaörs - Étel/italSzertár étterem és kávézó Budaörs - EgyébSzertár étterem és kávézó Budaörs - Étel/italSzertár étterem és kávézó Budaörs - Külső kép
2018. november 5.barátokkal járt itt
Kirándulás után ebédelni tértünk be. Pontosabban ültünk le a teraszon, olyan jó idő volt. Nagyon finom söröket ittam, igaz nagyon szomjas is voltam. Barátaim limonádét kértek, az is nagyon jó volt. Az ételek nem rosszak, de semmi extra. Hamburgertől kezdve szerb ételeken át hagyományosig elég nagy a választék.
Kiváló 2018. február 21.egyedül járt itt
Budaörs történelmi központjában, a templom mellett az egykori tűzoltó szertárból alakították ki ezt a különleges hangulatú, szimpatikus kávézót. Sötétedés után érkeztem, az ablakon át kiszűrődő fényben láttam, hogy a falak időszakos kiállításnak is helyet adnak. Parkolni a közvetlen közelben, a szervizúton lehet.
Szertár étterem és kávézó Budaörs - Külső képSzertár étterem és kávézó Budaörs - BelsőSzertár étterem és kávézó Budaörs - Étel/italSzertár étterem és kávézó Budaörs - Étel/italSzertár étterem és kávézó Budaörs - Étlap/itallapSzertár étterem és kávézó Budaörs - BelsőSzertár étterem és kávézó Budaörs - BelsőSzertár étterem és kávézó Budaörs - MosdóSzertár étterem és kávézó Budaörs - Étlap/itallapSzertár étterem és kávézó Budaörs - Külső képSzertár étterem és kávézó Budaörs - Külső képSzertár étterem és kávézó Budaörs - Külső képSzertár étterem és kávézó Budaörs - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Bent még nem jártam, de a fagyi pultból vett fagyijuk nagyon finom volt. A kiszolgálás pedig kedves. E mellett központi helyen is van, mégis nyugodt környezetben :)