Müpa Budapest Budapest

Élményprogram
Müpa Budapest Budapest
Müpa Budapest BudapestMüpa Budapest Budapest

Müpa Budapest Budapest bemutatkozása

A budapesti Művészetek Palotája, azaz a Müpa a város legfiatalabb olyan többfunkciós kulturális intézménye, amely a 21. század eleji igényeket maradéktalanul kielégíti. Különlegessége, hogy három művészeti ág, a zene-, a vizuális- és a színházművészet művelőinek és kedvelőinek is teret biztosít magas színvonalon.

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Hotel Wellamarin Zamárdi
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.05.02-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Müpa Budapest Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. október 21.a párjával járt itt
Látom, a MÜPA is fent van. . . na, csak azért, mert tegnap este fergeteges koncerten voltunk, Boban Marković, Parno Graszt, Romafest Gypsy Dance Theatre. . . szóval, el lehet képzelni! Állva tapsolós, ordítva ünneplős. . . nem tudtam kivonni magamat ez alól én sem.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 5. járt itt
MÜPA, avagy a Művészetek Palotája, sokféle különböző művészeti ág közös találkozási pontja a IX. kerület megújuló, jelenleg is megújulás alatt álló részén, a pesti Duna-parton, a HÉV sínek mellett, a Rákóczi híd lábánál. A környezete az évek óta, de még most is zajló építkezések miatt nem túl szép, emiatt rendezetlen benyomást kelt.
Müpa Budapest Budapest - EgyébMüpa Budapest Budapest - Egyéb