101 Neo Budapest

bisztró
101 Neo Budapest
101 Neo Budapest101 Neo Budapest
101 Neo Budapest101 Neo Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

101 Neo Budapest vélemények

Kiváló 2024. február 23.a párjával járt itt
A dekorációmentes beltér teljesen fekete, mind a falak, mind a parányi terem közepén húzódó asztal, mind pedig a rönkökből készült, székeket helyettesítő, négyzetalapú, tömör fahasábok. Látványkonyhával dolgoznak, a kíváncsiak az üvegfalon keresztül követhetik ételeik elkészültét.
101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb
Kiváló 2024. február 10.a párjával járt itt
Nem szoktam véleményt írni, de erről a helyről muszáj. A design is lehengerlő, de a kiszolgálás páratlan! Bárcsak mindenki ilyen lenne a vendéglátásban, mint a 101 Neo személyzete! Kedves, közvetlen, kellemes, nem azt érzi a vendég, hogy a háta közepére kívánják (ami sajnos egyre gyakoribb). Az ételek fantasztikusak, a császárhúsos bao felejthetetlen.
101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Egyéb
Kiváló 2023. december 25. járt itt
A turista-negyedben, a Kazinczy utcában a népszerű Ramenka helyén egy szintén ázsiai ételeket kínáló bisztró nyitogatja a szárnyait, egyelőre még nem hivatalosan, de hamarosan úgy is nyitnak a nagyérdemű felé. Szerintem jó lesz! A 101 Bisztró tulajdonosai felpörögtek, nem sokkal azután, hogy megnyílt a 2. "Tigris" egységük a XIII.
101 Neo Budapest - Külső kép101 Neo Budapest - Mosdó101 Neo Budapest - Étel/ital101 Neo Budapest - Étel/ital101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Belső101 Neo Budapest - Belső101 Neo Budapest - Étlap/itallap101 Neo Budapest - Egyéb101 Neo Budapest - Étlap/itallap101 Neo Budapest - Mosdó