Alessio Café Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Vidéki kikapcsolódás Sokorópátkán
Vidéki kikapcsolódás Sokorópátkán
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Alessio Café Budapest vélemények

Kiváló 2022. március 2., üzleti partnerrel járt itt
A kínálat és az ízvilág kitűnő!. Szinte nyitástól kezdve ide járunk, évente többször. Az évek folyamán, a színvonal magas - elvárásainknak mindig megfelelő. Szeretjük ezt a hangulatos kis helyet. Barátainknak üzleti partnereinknek, előszeretettel ajánljuk.
Alessio Café Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. május 22.barátokkal járt itt
A hely nem szép, éppen csak "megjárja", de az elsősorban olasz konyhán alapuló étlapot öröm nézegetni. A személyes kedvencem a calamari fritti, amit sehol Budapesten nem lehet megtalálni megfelelő minőségben. Mindig friss alapanyagból készül és pont olyan amilyennek lennie kell. A többi étel is nagyon jó, szépen tálalt, ugyanakkor rendes adag is.
2017. november 13.barátokkal járt itt
Az étterembe egy baráti társasággal mentünk vacsorázni. Foglalni kell helyet, mert különben esélytelen, hogy legyen - tele is volt az étterem. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy akaratlanul is hallod a szomszéd asztalnál ülőket, és folyamatosan el kell húzódni a székekkel, hogy elférjen, aki az asztalok között el szeretne menni.
Gyenge 2017. augusztus 5.egyedül járt itt
Az egykori Alex Cukrászda helyén pár éve újrafazonírozva, olaszosítva Alessio néven működő olasz étterem a Pasaréti út és a Gábor Áron út kereszteződésében, kellemes fás-árnyékos zöld terasszal. Reggel 8-tól lehet reggelizni, de a fő profil inkább az ebéd és vacsora.
Alessio Café Budapest - BelsőAlessio Café Budapest - BelsőAlessio Café Budapest - Külső képAlessio Café Budapest - BelsőAlessio Café Budapest - Külső képAlessio Café Budapest - Külső képAlessio Café Budapest - BelsőAlessio Café Budapest - Étel/italAlessio Café Budapest - Külső képAlessio Café Budapest - Külső képAlessio Café Budapest - EgyébAlessio Café Budapest - EgyébAlessio Café Budapest - EgyébAlessio Café Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. március 19.családjával járt itt
Jókora híre van az étteremnek, foglalás nélkül szinte esélytelen bejutni. Szombat ebédre bebiztosítottuk magunkat mi is. Belül kicsit szűkös a hely, a bútorzat is avittas. Zavart, hogy a nagyonis közeli szomszéd asztalnál egy kutyus mocorgott ide-oda. Az étel és ital választék tetszett, jó ízű is volt, bár a garnélával töltött tésztát kicsit spórolósan mérték.
Kiváló 2015. január 23.családjával járt itt
Családdal és barátokkal születésnapoztunk az Alessioban, a vacsora, az étterem, a kiszolgálás, és az étel is kiváló volt (kivéve a desszertet az csak hümm hümm elég jó volt) A pezsgő zseniálisan zseniális* volt, és a bor is ízlett, ez azért megjegyzendő, mert minden magyar volt, és a pincér a választásunkkor javasolta, mint ajánlandó italokat, kifejezetten jó stílusban és hozzáértőn.
2015. január 17.barátokkal járt itt
Egy péntek este két barátnőmmel gondoltuk, hogy beugrunk ide vacsorázni. Először telefonáltunk, nehogy véletlenül koppanjunk oda érve. Egy hölgy vette fel a telefont és nem túl segítőkészen közölte velünk, hogy nincs szabad asztal. Már-már lemondtunk az itt elköltött vacsoráról, amikor egyikőnk azt gondolta, hogy tegyünk még egy telefon próbát.
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Családi szülinapot ünnepeltünk. 8 felnőtt, 5 gyerek. Fantasztikusak voltak az ételek, kedves volt a felszolgáló. Nagyon hangulatos a hely. Máskor is eljövünk.
Kiváló 2013. március 22.barátokkal járt itt
Az Alessio-ból maradandó élményekkel távoztunk, azóta is emlegetjük. Egy nyári este a kerhelyiségben foglaltunk helyet a fák alatt, nagyon kellemes volt a légkör. A kiszolgálás kifogástalan volt, a pincér mindig pont akkor jelent meg, amikor szükség volt rá. A halleves mennyei volt, a mellé felszolgált kenyérrel pedig szívem szerint önmagában jóllaktam volna.