Alessio Café Budapest
1026 Budapest, Pasaréti út 55.

Alessio Café Budapest a térképen

Alessio Café Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház
olasz
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, dohányzó rész, reggelizési lehetőség ...
Visa, EC/MC

Alessio Café Budapest képei

Alessio Café Budapest vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hely nem szép, éppen csak "megjárja", de az elsősorban olasz konyhán alapuló étlapot öröm nézegetni. A személyes kedvencem a calamari fritti, amit sehol Budapesten nem lehet megtalálni megfelelő minőségben. Mindig friss alapanyagból készül és pont olyan amilyennek lennie kell. A többi étel is nagyon jó, szépen tálalt, ugyanakkor rendes adag is.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az étterembe egy baráti társasággal mentünk vacsorázni. Foglalni kell helyet, mert különben esélytelen, hogy legyen - tele is volt az étterem. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy akaratlanul is hallod a szomszéd asztalnál ülőket, és folyamatosan el kell húzódni a székekkel, hogy elférjen, aki az asztalok között el szeretne menni.

2049 hasznos szavazat
2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egykori Alex Cukrászda helyén pár éve újrafazonírozva, olaszosítva Alessio néven működő olasz étterem a Pasaréti út és a Gábor Áron út kereszteződésében, kellemes fás-árnyékos zöld terasszal. Reggel 8-tól lehet reggelizni, de a fő profil inkább az ebéd és vacsora.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jókora híre van az étteremnek, foglalás nélkül szinte esélytelen bejutni. Szombat ebédre bebiztosítottuk magunkat mi is. Belül kicsit szűkös a hely, a bútorzat is avittas. Zavart, hogy a nagyonis közeli szomszéd asztalnál egy kutyus mocorgott ide-oda. Az étel és ital választék tetszett, jó ízű is volt, bár a garnélával töltött tésztát kicsit spórolósan mérték.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 23.
Családdal és barátokkal születésnapoztunk az Alessioban, a vacsora, az étterem, a kiszolgálás, és az étel is kiváló volt (kivéve a desszertet az csak hümm hümm elég jó volt) A pezsgő zseniálisan zseniális* volt, és a bor is ízlett, ez azért megjegyzendő, mert minden magyar volt, és a pincér a választásunkkor javasolta, mint ajánlandó italokat, kifejezetten jó stílusban és hozzáértőn.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy péntek este két barátnőmmel gondoltuk, hogy beugrunk ide vacsorázni. Először telefonáltunk, nehogy véletlenül koppanjunk oda érve. Egy hölgy vette fel a telefont és nem túl segítőkészen közölte velünk, hogy nincs szabad asztal. Már-már lemondtunk az itt elköltött vacsoráról, amikor egyikőnk azt gondolta, hogy tegyünk még egy telefon próbát.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi szülinapot ünnepeltünk. 8 felnőtt, 5 gyerek. Fantasztikusak voltak az ételek, kedves volt a felszolgáló. Nagyon hangulatos a hely. Máskor is eljövünk.

2012. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Alessio-ból maradandó élményekkel távoztunk, azóta is emlegetjük. Egy nyári este a kerhelyiségben foglaltunk helyet a fák alatt, nagyon kellemes volt a légkör. A kiszolgálás kifogástalan volt, a pincér mindig pont akkor jelent meg, amikor szükség volt rá. A halleves mennyei volt, a mellé felszolgált kenyérrel pedig szívem szerint önmagában jóllaktam volna.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.484 - 28.830,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.20. - 2019.12.17.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.06.24. - 2019.12.30.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.19. - 2020.06.17.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.169,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.07.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Libra Hotel Budapest
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Alessio Café BudapestX