Alessio Café Budapest
1026 Budapest, Pasaréti út 55.

Alessio Café Budapest a térképen

Alessio Café Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház
olasz
kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, dohányzó rész, reggelizési lehetőség ...
Visa, EC/MC

Alessio Café Budapest képei

Alessio Café Budapest vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hely nem szép, éppen csak "megjárja", de az elsősorban olasz konyhán alapuló étlapot öröm nézegetni. A személyes kedvencem a calamari fritti, amit sehol Budapesten nem lehet megtalálni megfelelő minőségben. Mindig friss alapanyagból készül és pont olyan amilyennek lennie kell. A többi étel is nagyon jó, szépen tálalt, ugyanakkor rendes adag is.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az étterembe egy baráti társasággal mentünk vacsorázni. Foglalni kell helyet, mert különben esélytelen, hogy legyen - tele is volt az étterem. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy akaratlanul is hallod a szomszéd asztalnál ülőket, és folyamatosan el kell húzódni a székekkel, hogy elférjen, aki az asztalok között el szeretne menni.

2099 hasznos szavazat
2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egykori Alex Cukrászda helyén pár éve újrafazonírozva, olaszosítva Alessio néven működő olasz étterem a Pasaréti út és a Gábor Áron út kereszteződésében, kellemes fás-árnyékos zöld terasszal. Reggel 8-tól lehet reggelizni, de a fő profil inkább az ebéd és vacsora.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jókora híre van az étteremnek, foglalás nélkül szinte esélytelen bejutni. Szombat ebédre bebiztosítottuk magunkat mi is. Belül kicsit szűkös a hely, a bútorzat is avittas. Zavart, hogy a nagyonis közeli szomszéd asztalnál egy kutyus mocorgott ide-oda. Az étel és ital választék tetszett, jó ízű is volt, bár a garnélával töltött tésztát kicsit spórolósan mérték.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 23.
Családdal és barátokkal születésnapoztunk az Alessioban, a vacsora, az étterem, a kiszolgálás, és az étel is kiváló volt (kivéve a desszertet az csak hümm hümm elég jó volt) A pezsgő zseniálisan zseniális* volt, és a bor is ízlett, ez azért megjegyzendő, mert minden magyar volt, és a pincér a választásunkkor javasolta, mint ajánlandó italokat, kifejezetten jó stílusban és hozzáértőn.

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy péntek este két barátnőmmel gondoltuk, hogy beugrunk ide vacsorázni. Először telefonáltunk, nehogy véletlenül koppanjunk oda érve. Egy hölgy vette fel a telefont és nem túl segítőkészen közölte velünk, hogy nincs szabad asztal. Már-már lemondtunk az itt elköltött vacsoráról, amikor egyikőnk azt gondolta, hogy tegyünk még egy telefon próbát.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi szülinapot ünnepeltünk. 8 felnőtt, 5 gyerek. Fantasztikusak voltak az ételek, kedves volt a felszolgáló. Nagyon hangulatos a hely. Máskor is eljövünk.

2012. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Alessio-ból maradandó élményekkel távoztunk, azóta is emlegetjük. Egy nyári este a kerhelyiségben foglaltunk helyet a fák alatt, nagyon kellemes volt a légkör. A kiszolgálás kifogástalan volt, a pincér mindig pont akkor jelent meg, amikor szükség volt rá. A halleves mennyei volt, a mellé felszolgált kenyérrel pedig szívem szerint önmagában jóllaktam volna.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 20.150,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.16. - 2019.11.05.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.29.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2019.12.28.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.05.23.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.809 - 25.452,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2020.09.16.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2019.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Alessio Café BudapestX