sztimcsi

sztimcsi adatlapja

Regisztráció2013.03.22
Utoljára itt2013.03.22

Kiváló 2013. március 22. járt itt
Kollégákkal látogattunk el egy este az étterembe és meglepően jó volt a vacsora. Több ével korábban jártam ott utoljára, de semmit sem romlott a konyha színonala, sőt, talán nőtt is. Hatalmas adagok, nagyon finom ételek vártak minket kedvező áron. A kiszolgálás nagyon kedes, segítőkész volt, koktél akcióval fejelték meg az estét.
Átlagos 2013. március 22. járt itt
Ebédidőben a Ruben 20 perc alatt megtelik, érdemes időben érkezni. Habár meglehet, hogy a belváros legkiválóbb árú három fogásos menüje található itt, az adagok apró mérete mégis ront az ár/érték arányon, így az legfeljebb csak átlagos lehet. A leves kis csészében érkezik, a desszert pedig sokszor csak egy diónyi méretű kókuszgolyó, vagy hajszálvékony piskótatekercs.
2013. március 22.barátokkal járt itt
A Momotaro Ramen egy közkedvelt és gasztro bloggerek körében is igen népszerű hely. Régóta terveztem, hogy ellátogatok, hétköznap ebédidőben érkeztünk. Nem olt egyszerű megtalálni, mert bár a cím a Széchenyi utcára mutat, a bejárat a Nádor utca felől nyílik. Az étterembe belépve megdöbbentő látvány fogadott, teljesen tele volt az igencsak nagy helyiség.