Alfa Art Hotel Étterme Budapest
1039 Budapest, Királyok útja 205.(Kossuth Lajos üdülőpart 102.)

Alfa Art Hotel Étterme Budapest a térképen

Alfa Art Hotel Étterme Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Akvarell Étterem

H-P 07:00-22:00
Szo-V zárva
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, Amex

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Két napos szakmai tréningen vettem részt. Régebben is volt itt hasonló, de színvonal romlott azóta. Főleg az ételek minőségére vonatkozik. Mivel az ebéd és a reggeli svédasztalos volt, így mennyiségi baj nincs. A választék szerény. A vacsora két féle közül volt választható. x-et kellet rakni a választott menü oszlopában, viszont külön oszlopba volt desszert ami mindkettőhöz ugyanaz volt.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Alfa Art Hotel a magyar idegenforgalom tipikus képviselője (tisztelt a kivétel) "a magyarnak így is jó! " Nem az zavar, hogy retro a bútorok, környezet vagy a hangulat, hanem az, hogy retro a mentalitás! A rendezvény, amelyikre érkeztünk 18:00 kezdődött, de a személyzet még akkor pakolt, hoztak-vitték székeket és az asztalokat.
Cegléd
Gyöngyös

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
A munkahelyemnek ezzel a szállodával is van valamilyen keretmegállapodása, ezért több szakmai továbbképzést, csapatépítést szerveztek már ide, 1 és 2 naposakat is programtól függően. Az étterem a szálloda legalsó szintjén található, nemcsak elölről a főbejárat és a parkoló felől, hanem hátulról a Római-parti sétány felől is megközelíthető.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.660 - 17.999,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2021.06.02.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 10.018,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Alfa Art Hotel Étterme BudapestX