Alföldi Vendéglő Budapest
1053 Budapest, Kecskeméti u. 4.

Alföldi Vendéglő Budapest a térképen

Alföldi Vendéglő Budapest értékelése:

2000. helyezett a 3865 budapesti étterem közül

vendéglő
asztalfoglalási lehetőség, rendezvényhelyszín, zártkörű rendezvény lehetősége
Visa, EC/MC

Alföldi Vendéglő Budapest képei

Alföldi Vendéglő Budapest vélemények

Balatonberény

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedvenc éttermünkben nem volt hely, ezért a sok Új Év tiszteletére bezárt étterem mellett nyitva tartó Alföldi Éttermet választottuk. Jó négy évvel ezelőtt az ebéd menüt próbáltuk, most az Új Évi vacsoránkat költöttük itt el.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
A sarki önkiszolgaloban kulönb kajat kapsz egy töredek azAlföld araibol.
Igy lejaratni a Magyar konyhat, borzaszto!
Talan be kellene zarni. Ugysem ul vendeg bent.
Probaltunkkulföldi vendegeinknek magyaros eteleket rendelni pl.töltött paprikat, de nem volt,a pincer minden aron akarta a legdragabb eteleket rankeröszakolni.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
Mikor a pincérnek öltöztetett unott alak az asztalon át nyujtogatja az ételed ,hogy vedd már el , akkor tudhatod ,hogy a folytatásban sem lesz köszönet .Kihoz egy tányért a szerencsétlen ,majd közli,hogy ez nem az amit kértem ,mert az elfogyott .Igénytelen a limonádétól kezdve minden .
Igazi középszerű, túristalehúzó hely .
Budakeszi

1908 hasznos szavazat
2015. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Ferenciek és a Kálvin tér között húzódó Kecskeméti utcán rengeteg vendéglátó egységet találni, nehéz a döntés, hogy melyikbe térjen be az ember. A Kálvinhoz közelebbi részen hosszú évtizedek óta működik az Alföldi Vendéglő, amely tipikus magyaros ételeivel és hazai tájakat ábrázoló festményekkel elsősorban a külföldi turisták számára lehet vonzó, míg az igen kedvező árú menüválasztékkal a környékbeli egyetemistákat és nyugdíjasokat is sikerrel célozzák meg.
Balatonberény

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy október végi csütörtöki ebéd erejéig látogattuk meg az éttermet a párommal. Déltől háromig relatíve olcsó ételekkel bővül az átlagos, turistákhoz méretezett árakkal ellátott választék. Kipróbáltuk a lehetőséget, és megérte, bár az ételadagok mérete is jóval kisebb az átlagos adagokál. Egy csésze leves 450 Ft, egy főétel 750 Ft, a kiszolgálás gyors és udvarias volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.05.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Libra Hotel
Veresegyház
1 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményekkel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2019.12.31.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Alföldi Vendéglő BudapestX