Alföldi Vendéglő Budapest
1053 Budapest, Kecskeméti u. 4.

Alföldi Vendéglő Budapest a térképen

Alföldi Vendéglő Budapest értékelése:

vendéglő
asztalfoglalási lehetőség, rendezvényhelyszín, zártkörű rendezvény lehetősége
Visa, EC/MC

Alföldi Vendéglő Budapest képei

Alföldi Vendéglő Budapest vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 21.
Még az ünnepek elött volt szerencsém itt ebédelni harmadmagammal. Én a vendéglöben már voltam, ugyhogy én biztosra mentem. . . a kollégáknak meglepetés volt! A kiszolgálás kedves és ami nagyon pozitívan érintett, mikor megkértem a kiszolgáló pincérnöt hogy lehetne-e e zenét egy kicsit halkítani,azonnal lehalkította a számunkra kissé hangos zeneszót / mi traccsolni is akartuk és a hangos zene kissé zavart/.
Balatonberény

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedvenc éttermünkben nem volt hely, ezért a sok Új Év tiszteletére bezárt étterem mellett nyitva tartó Alföldi Éttermet választottuk. Jó négy évvel ezelőtt az ebéd menüt próbáltuk, most az Új Évi vacsoránkat költöttük itt el.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 10.
A sarki önkiszolgaloban kulönb kajat kapsz egy töredek azAlföld araibol.
Igy lejaratni a Magyar konyhat, borzaszto!
Talan be kellene zarni. Ugysem ul vendeg bent.
Probaltunkkulföldi vendegeinknek magyaros eteleket rendelni pl.töltött paprikat, de nem volt,a pincer minden aron akarta a legdragabb eteleket rankeröszakolni.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 17.
Mikor a pincérnek öltöztetett unott alak az asztalon át nyujtogatja az ételed ,hogy vedd már el , akkor tudhatod ,hogy a folytatásban sem lesz köszönet .Kihoz egy tányért a szerencsétlen ,majd közli,hogy ez nem az amit kértem ,mert az elfogyott .Igénytelen a limonádétól kezdve minden .
Igazi középszerű, túristalehúzó hely .

2040 hasznos szavazat
2015. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Ferenciek és a Kálvin tér között húzódó Kecskeméti utcán rengeteg vendéglátó egységet találni, nehéz a döntés, hogy melyikbe térjen be az ember. A Kálvinhoz közelebbi részen hosszú évtizedek óta működik az Alföldi Vendéglő, amely tipikus magyaros ételeivel és hazai tájakat ábrázoló festményekkel elsősorban a külföldi turisták számára lehet vonzó, míg az igen kedvező árú menüválasztékkal a környékbeli egyetemistákat és nyugdíjasokat is sikerrel célozzák meg.
Balatonberény

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy október végi csütörtöki ebéd erejéig látogattuk meg az éttermet a párommal. Déltől háromig relatíve olcsó ételekkel bővül az átlagos, turistákhoz méretezett árakkal ellátott választék. Kipróbáltuk a lehetőséget, és megérte, bár az ételadagok mérete is jóval kisebb az átlagos adagokál. Egy csésze leves 450 Ft, egy főétel 750 Ft, a kiszolgálás gyors és udvarias volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2019.05.27. - 2020.05.27.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2020.01.01.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 16.310 - 27.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Alföldi Vendéglő BudapestX