Anjuna Ice Pops - Sas utca Budapest

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Anjuna Ice Pops - Sas utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2022. július 14.egyedül járt itt
A legutóbbi értékelést is én írtam, de ennek már 4 éve lassan, szóval aktualizálok itt is. Jelentem, a belvárosba visszatértek a külföldi turisták, ismét tumultuózus jelenetek zajlanak a Bazilika környékén, csoportok kihangosított idegenvezetéssel, szelfizők seregei, élet-pezsgés. Az Anjuna kézműves jégkrém továbbra is változatlan helyszínen található.
Anjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - EgyébAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - EgyébAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - EgyébAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - EgyébAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - EgyébAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - EgyébAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Külső képAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Külső képAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Sas utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. szeptember 14.egyedül járt itt
Egészséges, adalékanyagmentes, prémium kategóriás jégkrémeket árusítanak, Budapest szerintem legjobb macaron üzlete mellett. Úgy tűnik, jól megférnek, sok turista megfordul erre. Az Anjuna jégkrémekkel a budai oldalon találkoztam, ott van az első üzletük a Mammut mögött. Két méretben árusítanak vagy tucatnyi ízesítésű, színes jégkrémet, a nagyobb 790, a kisebb 590 Ft.