Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Anyám Szerint Budapest

4,6
4
értékelés
Még nincs helyezése
a 5156 budapesti étterem közül
$$$$
Hely jellege
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló
Anyám Szerint Budapest
Anyám Szerint BudapestAnyám Szerint Budapest
Anyám Szerint BudapestAnyám Szerint Budapest
43 fotó

4 vendég értékelése alapján

Kiváló
75%
25%
Átlagos
0%
Gyenge
0%
Szörnyű
0%
4,3Ételek / Italok
4,3Kiszolgálás
5Hangulat
3,3Ár / érték
5Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel
Hotel Aurum Hajdúszoboszló
93.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom - Előfoglalási akció
Portobello Hotel Esztergom
102.080 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Október 23.
Hajnal Hotel Mezőkövesd
91.500 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Anyám Szerint Budapest vélemények

186
6386
1020
118156
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4223 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118156 feltöltött kép
Kiváló 2024. május 1.egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Évek óta változatlan helyen és koncepció szerint működő bisztró a bulinegyedben, többségében külföldi vendégekkel. Itt már kicsit meglepődnek, ha magyarul köszön a betérő vendég. Ezúttal célzottan a kertbe indultam, mivel korábban mindig csak a belső részben jártam, ültem, talán a kedvezőtlenebb időjárás miatt.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Anyám Szerint Budapest - Külső képAnyám Szerint Budapest - Étel/italAnyám Szerint Budapest - BelsőAnyám Szerint Budapest - Külső képAnyám Szerint Budapest - Étel/italAnyám Szerint Budapest - Étel/italAnyám Szerint Budapest - Külső képAnyám Szerint Budapest - Étlap/itallapAnyám Szerint Budapest - Étlap/itallapAnyám Szerint Budapest - Étlap/itallapAnyám Szerint Budapest - Külső képAnyám Szerint Budapest - Külső képAnyám Szerint Budapest - BelsőAnyám Szerint Budapest - BelsőAnyám Szerint Budapest - Belső
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
6
26
0
0
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 28.a párjával járt itt
Szombat reggel kerestünk egy reggeliző helyet, így találtunk rá. A hely nagyon hangulatos, főleg a belső udvar. A kiszolgálás első osztályú volt. Igazi nemzetközi reggeliző hely, sajnos az ára is erre van beállítva. Van itt minden ami szem, szájnak ingere. Melegszendvics, omlett, rántotta, bundás kenyér,. . . . . Az ételek nagyon finomak voltak és szinte minden frissen készül.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
186
6386
1020
118156
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4223 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 118156 feltöltött kép
2017. február 26.egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A névválasztást bevallom, továbbra sem értem, dacára annak, hogy elolvastam a facebook oldalukon a "magunkról" szóló bemutatkozás részt. Kedves, vintage stílusú, levendula lila - fehér színvilágú kávézó a Wesselényi utcában. Reggel 8-tól este 8-ig tartanak nyitva, az étlapjuk a tartalmas reggelizésre abszolút felkészült.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4546
8
35694
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 406 városban járt márFelfedező - 2949 helyen első értékelőNépszerű író - 1395 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 35694 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 16.egyedül járt itt
Az “Anyám szerint” kicsit az “Anyukám mondtára” hajaz nevét illetően, érdekes kérdés, hogy ez vajon saját ötlet vagy koppintás, alighanem senki nem tudhatja eldönteni, legfeljebb maga a szerző. Söbaj, ha koppintás is, nem bánjuk. Barátságos, ékszerdobozszerű apró cukrászda ez a Wesselényi utcában, ahová már pár hónapja el akarok menni, most végre összejött.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Anyám Szerint Budapest - BelsőAnyám Szerint Budapest - BelsőAnyám Szerint Budapest - BelsőAnyám Szerint Budapest - Étel/italAnyám Szerint Budapest - Étel/italAnyám Szerint Budapest - MosdóAnyám Szerint Budapest - EgyébAnyám Szerint Budapest - Belső
Még több kép (5 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.