Ararat Kebab Török Étterem Budapest

2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Ararat Kebab Török Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2019. május 18.egyedül járt itt
"Tizenkettő egy tucat" török gyorsétterem a Dohány utca elején, a Zsinagóga közelében, a szemközti, páratlan oldalon. Hosszú nyitvatartási idő, sok vásárló, gyors ételhez jutás lehetősége a fő faktorok. Elviteles gíroszt - vagy kebabot - az ablakból, az utcáról is lehet kérni, bent önkiszolgáló rendszerben a pultnál lehet rendelni, majd a tálca végigtologatása után fizetni.
Ararat Kebab Török Étterem Budapest - Külső képArarat Kebab Török Étterem Budapest - Külső képArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - BelsőArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Külső képArarat Kebab Török Étterem Budapest - Külső képArarat Kebab Török Étterem Budapest - Külső képArarat Kebab Török Étterem Budapest - Külső kép
2016. november 1.egyedül járt itt
Az Ararat kebap a jobbacska török gyorséttermek egyike. Idén nyáron, közelebbről augusztusban néztem be ide, reggelizés céljából. Egy kis adag zöldséges ételt 500 forintért kínáltak, kérdeztem, hogy lehet-e vegyesen kérni, nagyon kedvesen jelezték, hogy persze. Úgyhogy joghurtos spenótot és ezmét kértem, meglepetésemre a pitát adták.
Ararat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Étel/italArarat Kebab Török Étterem Budapest - Egyéb