3,6

Portobello Hotel Esztergom
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Art Pub Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2023. január 12., kollégákkal járt itt
Borzasztó hely. 3 órát vártam a rendelésemre. Semmi segítséget nem kaptam az étteremtől. A kaja hideg, ízetlen, pocsék volt. Ráadásul lehagytak egy ételt. A futár csak bedobta a kaját és elment. Soha többet nem rendelek. Na és a kompenzáció ezért a nagy semmi, még ök háborodtak fel.
Szörnyű 2022. november 4.a párjával járt itt
Sajnos nem olvastam el a helyről írt értékelést, és rendeltem. Késői kiszállítással kaptam egy nyálkás bőrű ehetetlenül kemény csülköt, amit ki kellett dobnom. A köretként adott héjas burgonya legalább 2 napos volt, amit valahogy megmikróztak, de mire megérkezett hideg, és ehetetlen volt.
Átlagos 2019. március 23.barátokkal járt itt
Az étlap bevezető szövege sajnos közelében sem volt a kapott szolgáltatásnak (sem az ételek, sem a pincérek hozzáállása tekintetében) :(
Az ételek nagyon lassan készültek el, több, mint egy órát vártunk rá, pedig az étteremben rajtunk kívül szinte senki nem volt, belegondolni is rossz, mi lenne telt ház esetén.
Kiváló 2017. április 4.gyerekekkel járt itt
Gyermekem 18. születésnapján jártunk családostul az étteremben. Nagyon meg voltunk elégedve, a kiszolgálás kiváló volt. A pincérek maximálisan oda figyeltek ránk. Arra is oda figyeltek, hogy mivel kisgyerekkel voltunk megfelelően le tudjuk ültetni. Az ételek finomak voltak, és olyan mennyiség, hogy be kellett csomagoltatni és elhoztuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. március 6.a párjával járt itt
Néhány éve voltunk már az Art-Pub-ban akkor azt hiszem még Ring-Pub-nak nevezték, gondolom, mert mellette van egy boksz terem. Arra emlékszem, hogy nem volt különösebb gond vele, sőt egész jó hely, de nem hagyott mély nyomot bennem. Most sem történt ez másképp. A hely kellemes, letisztult, az ételek finomak, az ár is rendben van, a kiszolgálás kifejezetten szimpatikus.
Art Pub Étterem Budapest - Étel/italArt Pub Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Augusztus 20-án Pesterzsébeten az Art Pub étteremben ebédeltünk a férjemmel és nagyon kellemes élményekkel lettünk gazdagabbak. A húslevest kicsi piros fazékban tálalták óriás grízgaluskával és csigatésztával,a brassóit serpenyőben,azon melegében sonkával gazdagítva héjas sütőburgonyával zöldekkel díszítve és a fokhagymás flekken mellé a savanyúságot kis csatos üvegben.