Asian Cuisine Pho Budapest

Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Asian Cuisine Pho Budapest vélemények

Átlagos 2023. június 15. járt itt
A Mester utca számos vendéglátó egysége közül a tegnapi ebédünket ez a kis vietnámi bisztró szolgáltatta, amelyet a múltkor néztem ki az utca túloldalán lévő pizzéria teraszáról. Ahogy a nem éppen fantáziadús, ellenben informatív név is mutatja, ázsiai konyhára, ezen belül Pho levesre lehet számítani.
Asian Cuisine Pho Budapest - Étlap/itallapAsian Cuisine Pho Budapest - Étlap/itallapAsian Cuisine Pho Budapest - Étlap/itallapAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - EgyébAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - Külső képAsian Cuisine Pho Budapest - Külső képAsian Cuisine Pho Budapest - Külső képAsian Cuisine Pho Budapest - Külső kép
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Gyenge 2018. május 29.egyedül járt itt
De, igen, az ittjartam. hu alapján választottam ezt a helyet. Nem volt egy igazán jó ötlet. Az eddig ismert vietnami éttermekhez képest talán ez a legalja. Igénytelen környezetben igénytelen étel igénytelen kiszolgálás mellett. . . a pho íze maga a dögunalom, hiányzik belőle a csíra, de sok más is, a tészta helyenként összeragadt, viszont sűrű volt, tele szárazanyaggal, sok zölddel, hagymával.
Asian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Külső képAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - EgyébAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - BelsőAsian Cuisine Pho Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2018. május 25.barátokkal járt itt
A pho az egyik kedvenc ételem, másik a vietnámi tavaszi tekercs. Persze van még egy pár. Minden esetre ezt a kettőt minden pho-bárban kipróbálom. Így tettem a Pho-Mesterben is, melynek a neve jópofa, tekintve hogy a Mester utcában működnek. (Az utcai cégfeliraton Asian Cuisine Pho olvasható, így van regisztrálva az ittjartam.
Asian Cuisine Pho Budapest - Étlap/itallapAsian Cuisine Pho Budapest - Étlap/itallapAsian Cuisine Pho Budapest - Étlap/itallapAsian Cuisine Pho Budapest - EgyébAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Étel/italAsian Cuisine Pho Budapest - Külső kép