aSushiBár Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

aSushiBár Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. december 21.a párjával járt itt
A párommal fogadtunk és megígérte, hogy ha nyerek, elvisz sushizni. Nyertem, és mivel amúgy nem volt apropója az ebédnek, kinéztem egy menükupont ebbe az étterembe és foglaltunk asztalt. Tisztában voltam vele, hogy egy bevásárlóközpontban levő étterem meghitt közeg biztos nem lesz, de az meglepett, amikor leültettek két apró bárszékre egy kb.
Gyenge 2015. szeptember 16.családjával járt itt
A Mammut egyik vendéglátó helye a sok közül. A két épületet összekötő híd mellett, a megpihenni vágyó vásárlók és a moziba igyekvők is megtalálják. Megtalálhatnák, de nekünk kétszer is volt szerencsénk a párommal egyedüli vendégnek lenni, mikor ott ebédeltünk. (Kuponnal, mert csak úgy éri meg az árát. . .