Aum Étterem Budapest
1033 Budapest, Flórián tér 6-9.

Aum Étterem Budapest a térképen

Aum Étterem Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Nem mindennapi étterem a Flórián téren. A keleti hangulatot már kívülről jelzik a fedett terasz üvegablakait díszítő bambuszok, betérve ezt a vonalat erősítik a Buddha szobrocskák, a bambusz a falfestésben is megjelenik, az asztalokon bambuszból font terítő. A 3 fogásos ebédmenü 3980 Ft. 3 előétel, 2 leves, 4 főétel, 2 desszert közül lehet válogatni.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Születésnapi ebéden jártunk itt 10 fős családi társaságban. Ez az étterem nem a gyors étkezésről szól, Ha ide tartasz, szánj rá néhány órát. Mi 1/2 1-tól 1/2 5-ig voltunk itt, amíg végigettük a 6 fogásos menüt, ami a vendéglő jóvoltjából lényegében 8 fogás volt, mert 2 extra falatkával kedveskedtek.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Aum étteremről egy mértékadó gasztronómiai oldalon olvastam, egyből felkeltette a figyelmem. Sajnos rossz idősávban érkeztem, délután, két ételből lehetett választani, az egyik a kacsaleves volt, a másik a kacsás pirított tészta, ami „pad ki mau” névre hallgatott. (3650 ft)
Némi morgolódás és dilemmázás után úgy döntöttem, maradok és rendeltem egy kacsás tésztát.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.12.09. - 2019.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Aum Étterem BudapestX