Ázsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Ázsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest vélemények

Szörnyű 2023. június 10.egyedül járt itt
Szerdán ettem ezen a kritikán aluli helyen. Azóta baromi magas lázzal, hányással és egyéb jóságokkal fekszem már harmadik napja.
2076
Átlagos 2021. november 25.barátokkal járt itt
Egy afgán házaspárnak segítettem mobilt meg előfizetést venni, nemrég szabadultak a menekülttábor nyomorából, itt találtam a közelükben Telenor boltot, és, ha már sikerült az akció, hát gondoltam, menjünk, együnk is valamit helyben. . . mégis itt van valamilyen választék, többfélét nézhetnek ki maguknak.
Ázsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - Belső
2076
Átlagos 2019. május 30.egyedül járt itt
Gasztronómiailag egy teljesen feledhető kisiklás, ma itt ettem, "nahát, biztos itt még nem ettem"-alapon. Nem kellett volna. Teljesen érdektelen. A kiszolgáló lányok sem repestek a boldogságtól, én sem. Valami illatos-omlóst szerettem volna, rámutattam a gyanúsra, de nem, ez csak valami furán rántott csirkecomb volt felcsíkozva.
Ázsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - Belső
Átlagos 2017. október 15.egyedül járt itt
A Corvin Pláza étkezős szigetével továbbra sem vagyok elégedett, jobban szeretek kimenni a bevásárlóközpont mögötti sétányra, ha itt a környéken szeretnék enni, de ha idő szűkében vagyok, akkor ez sajnos nem fér bele, és marad a pláza legfelső emelete.
Ázsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - EgyébÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - BelsőÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - Étel/italÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - BelsőÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - BelsőÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - BelsőÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - BelsőÁzsia Lótusz - Corvin Plaza Budapest - Belső