ZONA Bisztró Budapest

ZONA Bisztró Budapest
ZONA Bisztró BudapestZONA Bisztró Budapest
ZONA Bisztró BudapestZONA Bisztró Budapest

ZONA Bisztró Budapest bemutatkozása

A ZONA igazi 21. századi, trendekre érzékeny kozmopolita borbisztró. A név egyszerre utal az izgalmas térkialakításra (amely két zónára lett bontva), és a felszolgált ételek jellegére, melyeket az itthon korábbról már jól ismert zóna adagokban kínálunk. Az elnevezés a 19. századból ered.

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

ZONA Bisztró Budapest vélemények

Kiváló 2017. április 16.egyedül járt itt
A ZONÁ-t éveken át a legjobb hazai éttermek között tartották számon. Tény, hogy az elmúlt pár évben elég sok változás történt a ZONA háza táján (chef-, koncepció- és tulajdonosváltások). Minden esetre meglepetéssel konstatáltam, hogy amíg a 2017-es G&M kalauz 12 pontra értékelte ("ajánlott" kategória), addig a Dining Guide ugyanebben az évben nagyon csúnyán lehúzta őket.
ZONA Bisztró Budapest - Külső képZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - MosdóZONA Bisztró Budapest - MosdóZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - Külső képZONA Bisztró Budapest - Étlap/itallapZONA Bisztró Budapest - Étlap/itallapZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
1év kihagyás után ismét ITTJÁRTAM(/tunk). Az utcafront egy kis hangulatos terasszal bővűlt. A belső dizájn a régi. Modern, letisztult, minimál stílus. Az étlap felépítése teljesen átalakult. Régen izgalmasabb volt. A vacsora: nem szeretném részletezni, de alapvetően az ár/érték aránya gyenge. A paradicsom consomme(1590.
ZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - BelsőZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/ital
2014. július 28.a párjával járt itt
Már nyitás óta vágytam ide,de csak most sikerült ideérnem. Nem bántam meg,söt! Remek hangulatu, kifinomult üzlet. A felszolgáló nagyon kedves és profi volt. Rögtön tájékoztatott minket,hogy mire számítsunk,mármint,hogy az ételek ZÓNA (kis) adagok. Ezért mi 6fogásos menüt választottunk. Nagyon extra,különleges volt minden,de azért volt ami nem izlett.
Kiváló 2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
A Zónáról lehet jól és rosszat is hallani, annyi biztos, hogy olyan hely, amiről beszélnek. Azt is hallani, hogy bezárt. Nem tudom, igaz –e. Jómagam március 1-én jártam ott egy kedves barátommal, déli menűt ettünk s nagyon meg voltunk elégedve.
ZONA Bisztró Budapest - EgyébZONA Bisztró Budapest - Étlap/itallapZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/italZONA Bisztró Budapest - Étel/ital
ZONA Bisztró Budapest a térképen
1013 BudapestLánchíd u. 7-9.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva