Bangla Büfé Budapest

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bangla Büfé Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 28.barátokkal járt itt
Végre találtam egy jó indiait. Egy hétköznapi baráti beszélgetéshez választottuk. Egyszerű, tiszta rendezett környezet. A barátnőm régi kedvence helye, azt mondja nagyon megváltozott, én nem voltam korábban. Nagyobb lett, és egészen más jellegű. Egyszerű étlap, azon minden van de mégis nem átláthatatlan millió választék, de pont elég.
Bangla Büfé Budapest - EgyébBangla Büfé Budapest - Étel/italBangla Büfé Budapest - Belső
2017. április 7.egyedül járt itt
Nagyon egyszerű berendezésű, autentikus kifőzde az Akácfa utcában, mindössze 4 asztalkával, melyek praktikusan viaszosvászonnal vannak leterítve. Az ódivatúnak ható lambéria a falakon valószínűleg még a korábbi helyről maradhatott itt. Évekkel ezelőtt hazánkba települt bangladesi férfi üzemelteti, aki mint mondta, úgy főz itt a vendégeknek szívvel-lélekkel, mintha csak otthon tenné a konyhájában.
Bangla Büfé Budapest - Étlap/itallapBangla Büfé Budapest - Étlap/itallapBangla Büfé Budapest - Külső képBangla Büfé Budapest - Étlap/itallapBangla Büfé Budapest - BelsőBangla Büfé Budapest - BelsőBangla Büfé Budapest - BelsőBangla Büfé Budapest - Étel/italBangla Büfé Budapest - Étel/italBangla Büfé Budapest - Külső képBangla Büfé Budapest - Étlap/itallapBangla Büfé Budapest - Külső kép