Bank3 Palacsinta Bár Budapest

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Bank3 Palacsinta Bár Budapest vélemények

2023. augusztus 20., kollégákkal járt itt
Kollégáim javaslattára kerestük fel a helyet egy munkahelyi ebéd elköltése érdekében. Délidőben kétféle menü kapható, egy húsos és egy édes leves és főétel közül lehet választani. Az édes főétel palacsinta, a húsos az hússal töltött palacsinta vagy húsétel palacsinta metélt körettel, mi ez utóbbit ettük, sült sertésszűz volt palacsintametélttel.
Kiváló 2016. március 10.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes, dizájnos, de nem sterilen modern hely, kifejezetten barátságos. A felszolgálók kedvesek és készségesek. A palacsinták méretével nem viccelnek - emellett igen finomak és a tányéron szépen elrendezve érkeznek. Vaníliás-idénygyümölcsös (mely ez esetben a kivi volt) és eperhabos-marcipános palacsintákat ettünk.
Bank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2015. november 6.barátokkal járt itt
A „Bank3 palacsinta bár” kicsit olyan, mint a Nagyi palacsintázója ügyesen „újratöltve”. A Hold utcai kalandozás után ültünk ide be egy desszertre. Tele volt a hely, az ablak melletti párkány volt az asztalunk, de jól azért jól éreztük magunkat. Mindenféle palacsintát kínálnak, többnyire átiratban, de vannak klasszikusok is.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2014. szeptember 29., kollégákkal járt itt
Munkatársaim javaslatára kerestük fel a helyet hétköznap ebédidőben, amely a közelmúltban nyílt meg. Színekben narancssárga és barna színek dominálnak mindenütt. Ebédidőben 2 féle menüből lehet választani (14. 00 óráig). Én tárkonyos vadragu levest és nutellás óriáspalacsintát kértem.
Bank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/italBank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/italBank3 Palacsinta Bár Budapest - BelsőBank3 Palacsinta Bár Budapest - BelsőBank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/italBank3 Palacsinta Bár Budapest - MosdóBank3 Palacsinta Bár Budapest - MosdóBank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/italBank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/italBank3 Palacsinta Bár Budapest - BelsőBank3 Palacsinta Bár Budapest - BelsőBank3 Palacsinta Bár Budapest - Étel/italBank3 Palacsinta Bár Budapest - BelsőBank3 Palacsinta Bár Budapest - BelsőBank3 Palacsinta Bár Budapest - Étlap/itallapBank3 Palacsinta Bár Budapest - Külső képBank3 Palacsinta Bár Budapest - Külső kép