Barside Budapest

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Barside Budapest vélemények

2024. január 8.barátokkal járt itt
A Barside kifinomult és különleges italok lelőhelye már évek óta a Madách téren, egy menő koktélbár. 2017-ben nyitottak meg, tavaly bővítettek, most már van egy privát szobájuk is. Évek óta sikerrel fut szerdánként az Artist Day programjuk, melynek keretében ilyenkor egy másik neves bárból, étteremből hívnak vendégül egy bartendert.
Barside Budapest - BelsőBarside Budapest - BelsőBarside Budapest - BelsőBarside Budapest - EgyébBarside Budapest - Külső képBarside Budapest - Külső képBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Külső képBarside Budapest - BelsőBarside Budapest - BelsőBarside Budapest - EgyébBarside Budapest - MosdóBarside Budapest - MosdóBarside Budapest - MosdóBarside Budapest - EgyébBarside Budapest - Külső kép
2082
Kiváló 2023. november 4.barátokkal járt itt
Ma jó cimborával az Örkényben voltunk színházban, aztán előadás után ő vezetett rá a jóra. Neki ez egy kedvenc helye. Lehet, hogy nekem is az lesz? Szóval, úgy értettem, hogy a fiúk külföldön dolgoztak, talán Angliában, és az ott keresett pénzt meg a tudást ide fektették be. Egyszerűen szenzációs koktélokat kevernek.
Barside Budapest - EgyébBarside Budapest - BelsőBarside Budapest - EgyébBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - EgyébBarside Budapest - EgyébBarside Budapest - MosdóBarside Budapest - MosdóBarside Budapest - MosdóBarside Budapest - Étlap/itallapBarside Budapest - Étlap/itallapBarside Budapest - Étlap/itallapBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - BelsőBarside Budapest - Étel/italBarside Budapest - Belső