Kacsát disznótorból

Belvárosi Disznótoros - Etele Plaza BudapestBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest a térképen

Átlagos 2022. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 4.
Visszatértem ma ide, mert beígértem itt egy ebédet magamnak. Szép, látványos hely, ebből a szempontból kiemelkedik a gyorséttermek közül. Fogalmazzunk úgy, hogy vonzó. Lehet, mellényúltam, amikor kacsacombot választottam párolt káposztával, meg hagymás krumplival. Észre sem vettem, hogy eszem, annyira semmilyen íze sem volt. De mondjuk azt inkább, hogy egyáltalán nem volt rossz, de különösebben jó sem. Vicces dolog disznótorosban kacsát enni, lehet, hogy ha máskor idejövök, inkább mást választok. A műanyag evőeszköz eléggé vékony, nagyon kell vigyázni, hogy bele ne törjön a villa a húsba. Az sem volt nagy öröm, hogy a tálca még elég nedves volt, az elhozott szalvéta meg evés közben felszívta a nedvet, és nem volt már alkalmas a használatra. De a pult szép, dekoratív, a választék bőségesnek látszik, egyébként meg egy magyar büfé a sok olasz, török, kínai, stb. között, bárki álljon meg itt és tegyen egy próbát!
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Belvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - EgyébBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - EgyébBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros - Etele Plaza Budapest - Külső kép
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással