Belvárosi Disznótoros - Király utca Budapest

4,1
gyorsétterem, ételbár
Belvárosi Disznótoros - Király utca Budapest
Belvárosi Disznótoros - Király utca BudapestBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Belvárosi Disznótoros - Király utca Budapest vélemények

Kiváló 2018. április 10.családjával járt itt
Édesapám születésnapját itt tartottuk. Több féle húst és frissensültet tartanak. Az ételeket kimérve adják. Én Tandoori csirkét rendeltem és rántott sajtot sült burgonyakarikával. Az étel bitang nagy volt nem emberi adag és nem mellesleges finom és jó izű volt. Akkora volt az adag hogy nem birtuk megenni. A hangulat kissé vidékies de jo.
2017. április 8., kollégákkal járt itt
A Belvárosi Disznótoros 2 egysége közül a Károlyi utca mindkét látogatás során jól szerepelt, s mivel a koncepció és az ételkínálat megegyezik a Király utcában is, így ide is ellátogattunk, egyik hétköznap ebédidőben a kollégákkal. Nagy tumultus fogadott bennünket, bár a személyzet is nagyobb létszámban sorakozott fel a pultnál, de a kiszolgálás mégsem volt zökkenőmentes.
Belvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Külső képBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Külső kép
2016. május 25.a párjával járt itt
A Belvárosi disznótoros bekerült a Gault Millau kalauzba az elmúlt évek valamelyikében (tán többször is) kemény 9 ponttal. A Károlyi utcai egységből azért fordultam ki, mert pangasius volt a pultban harcsaként feltüntetve. A nemrégiben a Király utcaiba néztünk be, jómagam nem voltam éhes, párom viszont igen, ő evett is valamit.
Belvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étel/italBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - BelsőBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Disznótoros - Király utca Budapest - Belső