1015 Budapest, Batthyány u. 49/b

Bereg Bar & Cafe Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 31.
Ma volt szerencsém a Jurányi Inkubátorból színház után kisétálva jó társasággal betévedni ide, és sima ötös! Hátulról mentünk be a helyre, bizarr neve van és izgalmas kis girbegurba utacska vezet el a lényeghez. Közben érintettük a kerti sátrat is, az van a fotón, de néptelen volt, nem volt késő este nagy tolongás.
Gyöngyös

2085 hasznos szavazat
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szívmelengető hely. Már eleve plusz ponttal indítanak azzal, hogy egyik kedvenc budai épületemben, a Hattyú Házban találhatóak, így a Bereg-nek köszönhetően a hátsó oldalát és az üde zöld kertet is láthattuk. A bejárat a Batthyány utca felől nyílik. Tomi és Attila, a tulajdonosok célja a Bereg nagykövetének lenni, ízelítőt adni a beregi ízekből itt a fővárosban.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
A Bereg nagyon kellemes élményem volt. Zárás előtt fél órával tértem be. Kellemesen elbeszélgettünk a tulajjal, aki tartotta a frontot, mert a személyzet már elment, így aztán ételt nem rendelhettem pedig lett volna pár tétel, amit szívesen megkóstoltam volna. (Pl libamájpástétom pirítóssal, 850-ért, érdekes, hogy a tepertőkrém és a padlizsánkrém is ugyanennyibe kerül.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.08.19. - 2019.12.31.
Tavi Panzió
Veresegyház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.19. - 2020.08.19.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval