Biarritz Étterem & Kávézó Budapest

Biarritz Étterem & Kávézó BudapestBiarritz Étterem & Kávézó Budapest
Biarritz Étterem & Kávézó BudapestBiarritz Étterem & Kávézó Budapest

Biarritz Étterem & Kávézó Budapest bemutatkozása

Kimagasló Színvonalú vendéglátás!
Kívánság szerint egyedi menü,például vegetáriánus vagy diétás fogásokkal.
A legjobb világkonyha egy percre a Parlamenttől
Pest legjobb konyhája: Pesti konyha
Több díjat nyert étterem: Business Journal's Top Restaurant 2006
Europa dij 2010
Gault & Millau Ajánlott Étterme 2012
Dining Guide Top 100/ 2012
Rengeteg külföldi vendégünktől pozitív visszajelzést kapunk a Tripadvisor-on.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Biarritz Étterem & Kávézó Budapest vélemények

2015. október 13.egyedül járt itt
A Dining City Hét keretében jártam az étteremben. Az étterem nevét már sok évvel ezelőtt megismertem, mivel az egyik régi kollégám istenítette a Biarritz-ot. Szerencsés az elhelyezkedése, a Dunához, Parlamenthez közeli helyen, a 2-es villamos vonalán található.
Biarritz Étterem & Kávézó Budapest - Külső képBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - BelsőBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - MosdóBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - BelsőBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 31.gyerekekkel járt itt
A Biarritz étteremben kerek húsz évvel ezelőtt voltunk, s ezt azért tudom ennyire pontosan, mert akkor volt a tandíj elleni tüntetés, Fodor Gábor minisztersége idején. Aminek a gondolatát egyébként nem tartottam ördögtől valónak, de az akkor uralkodó kormányt annál inkább.
Biarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étlap/itallapBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italBiarritz Étterem & Kávézó Budapest - Étel/ital
Biarritz Étterem & Kávézó Budapest a térképen
1055 BudapestBalassi Bálint u. 2.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-P
Szo
V
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek
Zene
Gépzene: jazz, magyar népzene, nemzetközi slágerek, opera
Különtermek
Emeleti Terem - max. 14 fő