Biga Budapest Budapest

4,5Ételek / Italok
4,5Kiszolgálás
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
64.969 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
2025.06.01-ig
Ensana Thermal Aqua Hévíz
48.150 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással

Biga Budapest Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 371 városban járt márFelfedező - 2508 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26881 feltöltött kép
Kiváló 2024. június 6.családjával járt itt
A Biga pizzériáról valamelyik gasztrós oldalon olvastam, fel is írtam rögtön a célpontjaim közé. Idei nyitás, s ha jól vettem ki a pultos szavait, akkor egyfajta one man show keretében működik a hely. A beltér kellemes, remek római pizzát adnak, kedves a kiszolgálás, reálisak az árak. Ha még kézműves sör is lenne maga lenne a tökély.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Biga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - EgyébBiga Budapest Budapest - Egyéb
Még több kép (7 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96893 feltöltött kép
2024. május 1.egyedül járt itt
Új római pizzéria nyitott meg Újlipótvárosban a méltán népszerű Tradi Pékség szomszédságában. Itt is a jellegzetes négyszögletes pizzákkal találkozhatunk, amely amúgy érdekes módon szintén megjelent már pár éve a környéken (IDE Pizza), pár sarokra innen, de szeretik a környéken lakók, talán belefér még egy hasonló kaliberű helyszín, meglátjuk.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Biga Budapest Budapest - Külső képBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - BelsőBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - BelsőBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - MosdóBiga Budapest Budapest - MosdóBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étlap/itallapBiga Budapest Budapest - Étlap/itallapBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Étel/italBiga Budapest Budapest - Külső kép
Még több kép (18 db) >>