BIGinning Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

BIGinning Budapest vélemények

Kiváló 2018. május 30., csoporttal járt itt
Egy nyáriasan meleg májusi napon voltunk ebédelni az étteremben, a légkondicionált belső helyiség üres volt, a kerthelyiség viszont tele. Az étterem nagyon jó helyen fekszik, egyetlen, ami zavaró volt: a környéken valószínűleg sok motoros lakhat, mert olyan 10 percenként elhúzott az étterem előtt egy motorkerékpár valami iszonyatos hangerővel bőgetett motorral, de aztán az is lehet, hogy egyvalaki járt ott le-fel, és azt hitte motorversenyen van.
2018. április 22.gyerekekkel járt itt
Hétvégén voltunk reggelizni, az ételek-italok finomak voltak. Az interneten látott képekhez ugyan nem hasonlított, valószínűleg azok nem saját ételfotók voltak. A pincér kedves, a hely tiszta, kellemes. A heti ajánlatuk is jól hangzott, valószínűleg visszamegyünk a főételeket is kipróbálni.
2017. augusztus 14.egyedül járt itt
Viszonylag új nyitású, modern étterem saroképületben, terasszal. A 12. kerületben nem az átlagemberek élnek, ha az életszínvonalat vagy vagyoni helyzetet nézem, ez igaz, viszont ettől még tény, hogy szerintem ez egy drága étterem. A 4000 Ft-os főétel az olcsóbb fogások közé tartozott. . .
BIGinning Budapest - Külső képBIGinning Budapest - Étel/italBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - Étel/italBIGinning Budapest - Étel/italBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - MosdóBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - Külső képBIGinning Budapest - Külső képBIGinning Budapest - Külső képBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - Étlap/itallapBIGinning Budapest - Étlap/itallapBIGinning Budapest - Étlap/itallapBIGinning Budapest - Étlap/itallapBIGinning Budapest - Mosdó
Átlagos 2017. január 9.egyedül járt itt
A BIGinning a somlói galuskája alapján egy jól marketingelt blöffnek tűnik. Jó a fülszöveg, igényes az étlap, kiváló a kiszolgálás, kedvesek, mosolygósak a pincérlányok, nagyon jó a dizájn, jó magasak az árak, viszont a szolgáltatás rendesen elmarad a felfokozott várakozástól. Eleve a nutellás somlói nem ígért sok jót, de azt mondtam, adjunk neki egy esélyt.
BIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - Étel/italBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - BelsőBIGinning Budapest - Étlap/itallapBIGinning Budapest - Étel/italBIGinning Budapest - Étel/italBIGinning Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. december 28., csoporttal járt itt
December közepén jártam ott egy 10 fős társasággal. Csak a legjobbakat tudom mondani. Az ételek rendkívül finomat, a kiszolgálás kifogástalan.
Tiszta szívvel ajánlom mindenkinek. Mondhatom, hogy az utóbbi 10 évben nem találkoztam ilyen nagyszerű étteremmel.
Nagyon remélem, hogy ez a színvonal megmarad.