Andrássy Bistro 68 Budapest

Hotel Kapitány Sümeg
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok

Andrássy Bistro 68 Budapest vélemények

2018. november 22.egyedül járt itt
Amikor a Black Food Fesztiválra próbáltam jegyet vásárolni, véletlenül elvétettem a bejáratot, és a szomszédos FLOW helyett ide nyitottam be. Akkor nem túl udvariasan és kissé ingerülten igazított útba az egyik alkalmazott, gondolom, nem én voltam az első aznap, aki rossz helyen kopogtatott. Viszont úgy gondoltam, még egy próbát megér a hely, így is lett.
Andrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - Étlap/itallapAndrássy Bistro 68 Budapest - Étlap/itallapAndrássy Bistro 68 Budapest - Étel/italAndrássy Bistro 68 Budapest - Étel/italAndrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - Külső képAndrássy Bistro 68 Budapest - EgyébAndrássy Bistro 68 Budapest - Étlap/itallapAndrássy Bistro 68 Budapest - Étlap/itallapAndrássy Bistro 68 Budapest - Egyéb
2014. szeptember 22.barátokkal járt itt
Színvonalasnak tűnő bisztró az Andrássy úton, nem messze az Oktogontól. Konyha még nem volt ottjártunk idején, bár ha lett volna, sem valószínű, hogy rendelünk ételt, mert már nagyon vártunk az első csapolt IPA sör ízét. Így társaim kávét rendeltek, ami jó volt, jómagam pedig Meszes Furmintot a Bardon pincétől, miután a Babarczy bor, amit elsőre kértem elfogyott.
Andrássy Bistro 68 Budapest - BelsőAndrássy Bistro 68 Budapest - Külső kép